09 Bře

Novinky v oblasti zastínění pro nadcházející sezónu

Firma TECHNOROL byla založena v roce 1996. Základní filozofií firmy je heslo “spokojenost zákazníka”. Ke standardně používaným stínícím prvkům (rolety, markýzy, pergoly, venkovní žaluzie atd.) nabízí řadu doplňků, možnosti přizpůsobení a instalaci na míru. TECHNOROL respektuje vysoké nároky zákazníků na kvalitu a spolehlivost a používá komponenty pouze od osvědčených dodavatelů. Na všechny instalace firma poskytuje záruční i pozáruční servis.

Slunce na nás svítí tisíce let a kromě výkyvů intenzity se nezměnilo nic. Nároky na stínící techniku se však mění dynamicky a v současnosti je brán zřetel i na další parametry, jako je design, spolehlivost a přidaná hodnota (např. ochrana proti větru a dešti).

Pojďte se spolu s námi podívat na novinky v oblasti zastínění komerčních i nekomerčních prostor, které poskytují nejen vynikající ochranu proti slunci, ale i proti nepříznivým atmosférickým vlivům. Svým designem jsou velmi elegantní, přirozené a zároveň nenápadné. Jejich instalace násobí možnosti využití prostoru – vlivem poskytované ochrany prodlužují sezónu od prvních jarních dnů až do sychravého podzimu.

Vybrané ukázky jsou z portfolia české firmy TECHNOROL, jejichž nabídka je nejen nejširší na trhu, ale vzhledem k jejímu obchodnímu spojení přímo s výrobci je také cenově velmi atraktivní.

Rolovací pergola PERGOLINO slouží zejména jako ochrana před vlivy počasí, a to nejen pro letní restaurace, ale i pro zahradní posezení a terasy rodinných domů. Robustní velmi jednoduše se montující clona s ochranným kastlíkem, který v zataženém stavu dokonale chrání látku. Po celé délce kastlíku probíhá drážka, do které se upevňují vodící lišty s možností zvolit jejich polohu. Plynové pružiny integrované uvnitř uvedených lišt umožňují velmi silné napnutí látky. PERGOLINO v přední části podepírá dvojice či trojice stojin, které jsou z důvodu ukotvení zasunuty do země, nebo do betonových květináčů. Pro ovládání je výrobek standardně vybaven motorem s elektronickými dorazy.

 

Rolovací pergola s prosklením TERRADO má robustní práškově lakovanou hliníkovou konstrukci s integrovaným zasklením bezpečnostním sklem a nabízí celoroční ochranu před deštěm a sněhem. V nabídce jsou tři varianty výrobku s ohledem na požadovaný vzhled a situaci v místě montáže. U typu GP5100 tvoří příčnou vzpěru v přední části umístěný okap, který je proti průhybu vyztužený ocelovým profilem. Typy GP5200 / GP5300 mají ve vzdálenosti 23 – 100 cm od předního okraje příčnou vzpěru a v přední části buď okap (GP5200), nebo pergolové zakončení (GP5300). Speciální profil pro montáž výrobku v zadní části se dá použít na zeď i na vnější tepelnou izolaci.

 

 

Firma TECHNOROL – stínící technika
Adresa 9. května 531, 252 10  Mníšek pod Brdy
Telefon + 420 777 019 899, +420 602 376 925
Email info@technorol.eu
WWW www.technorol.eu

Podobné články