09 Bře

Sezóna bazénů se blíží

Společnost BWS Přerov už 26 let nabízí klientům komplexní služby při projekci, realizaci a servisu wellnessových zón rodinných domů a komerčních wellnesscenter.

Specializujeme se na kvalitní interiérové bazény včetně automatických krytů hladiny, automatických desinfekčních aparatur, výkonných protiproudů, hydromasáží a dalších atrakcí.

Realizujeme komfortně vybavené exteriérové bazény s automatickými kryty hladiny nebo mobilním zastřešením.

Nabízíme komerční i privátní masážní bazény – whirlpooly – renomovaných výrobců, designové parní lázně, solné a bylinné lázně, tepidaria, kvalitní finské sauny, aroma sauny, infrasauny, ochlazovny, odpočívárny a posilovny.

Samozřejmou nutností je vzduchotechnické zabezpečení těchto prostor – komfortní a ekonomické odvlhčování, větrání a teplovzdušné vytápění.

Naše firma Vám nabízí komplexní vyřešení a zajištění celé zakázky – Vy nám sdělíte svůj záměr/vizi a my zajistíme vše ostatní.

Neprodáváme „z katalogu“ – všem zájemcům z řad architektů, projektantů a samozřejmě zákazníků nabízíme bezplatné nezávazné několikahodinové vstupní jednání v prostorách našeho showroomu, při kterém se můžete seznámit s námi dodávaným sortimentem, úrovní a kvalitou naší práce.

Díky našim zkušenostem a širokému sortimentu nabízíme každému klientovi individuální řešení na míru.

Naše specializovaná projekce zabezpečuje vše od studie, variantních dispozičně-provozních návrhů, 3D vizualizací až po kompletní prováděcí projektovou dokumentaci – vše s ohledem na maximální využití každého centimetru investičně i provozně nejdražších prostor daného objektu.

Většinu montážně servisních prací zabezpečujeme našimi techniky a montéry (kmenoví zaměstnanci), jen malá část speciálních prací je kooperována s týmem osvědčených externích spolupracovníků.

Výsledkem je atraktivní moderní a nadčasové řešení s vysokým uživatelským komfortem, současně však řešení maximálně praktické a samozřejmě s co nejnižšími provozními náklady.

Abychom Vám byli trvale schopni poskytnout rychlý a kvalitní servis, realizujeme zakázky „pouze“ na území Moravy. Naši klienti tím pádem nemusí hradit přespočetné náklady za dojezd několika set kilometrů navíc.

Zkrátka už čtvrtstoletí děláme VŠE PRO VÁŠ KOMFORTNÍ RELAX…

 

Firma BWS PŘEROV s.r.o.
Adresa Dluhonská 1350/43, 750 02 Přerov I-Město
Telefon + 420 581 225 174
Email bws@bws-prerov.cz
WWW www.bws-prerov.cz

 

 

 

 

 

Podobné články