10 Bře

Prémiové produkty světových výrobců

Mondo Ceramica Vám dnes nabízí nejen dotek Itálie na každém kroku, ale náš sortiment jsme rozšířili o prémiové produkty dalších světových výrobců.

 Když jsme pak v roce 2001 rozšiřovali náš sortiment o keramiku, byla za tím velká inspirace díly italských mistrů. Naše následná dlouholetá zkušenost s výrobky italských dílen a spokojenost našich klientů nás přesvědčily, že jsme si vydali tím správným směrem.

 

Najdete tu luxusní švýcarské vany, kvalitní německou sanitární keramiku a vodovodní baterie, koupelnový nábytek přímo na míru od českých výrobců, belgické dekorační prvky, nadčasové digestoře a další překrásné věci pro Váš domov.

Světlezelená kuchyň Oldtimer

Tato kuchyň firmy LE BON ve světlém laku byla vyrobena podle návrhu pražského studia Mondo Ceramica. Všimněte si kombinace hladkých čelních ploch a čel v rámečcích.

Digestoře BORA– varná deska a digestoř v jednom

Kdo má jasné představy o kvalitě, designu a technice, může si se sortimentem výrobků BORA splnit své tajné osobní sny o vaření v kuchyni. Díky instalaci do roviny s pracovní deskou nebo na pracovní desce můžete sestavit jednotlivé díly a vytvořit svůj jedinečný design kuchyně. Řada BORA Classic je vybavena inteligentní dotykovou obsluhou.

Jedná se o revoluční německou digestoř BORA. Výpary z vaření jsou odsávány dolů pod varnou desku, kde jsou buď po vyčištění pomocí uhlíkového filtru odváděny zpět do kuchyně, nebo jsou potrubím vyváděny ven z místnosti.

Ze silné dvojice sestávající z vysoce výkonné varné desky a účinné digestoře jsme v BORA Basic vytvořili atraktivní jednotku v neobvyklém designu. BORA Basic představuje vydařený vstup do kuchyně vysoké úrovně. Zvláštní hodnotu kompaktní jednotky dokazuje také snadno ovladatelná výkonová elektronika, která byla vyvinuta přímo firmou BORA. BORA Basic lze během několika minut namontovat a připravit k použití v každé kuchyni.

Koupací vany KALDEWEI

Koupání v dnešní době neslouží jen k provádění hygieny, ale také k odpočinku, a přináší pocit komfortu i fyzickou a duševní relaxaci. Proto nabízejí koupací vany KALDEWEI něco víc, než běžné koupací vany. A splňují nejvyšší nároky na design a kvalitu.

Převážná část koupacích van jsou vestavné vany. Mohou být rozličně obloženy, například dlaždicemi a jejich vybavení se přizpůsobuje podmínkám koupelny. Možnosti vestavby jsou rozmanité. Protože ze zvukově izolačních důvodů stojí vestavná vana pevně na nohách, nemusí její obložení plnit podpěrnou funkci. Což nahrává extravagantním řešením, jako je vestavba veny do podesty nebo na vyvýšené místo. Může být dokonce zapuštěna do podlahy.

Dopřejte sobě i svým blízkým potěšení z krásy, které se budou moci dotýkat každý den.

 

Firma AZ FLEX, a.s., Mondo Ceramica      HOME DESIGN CENTER SHOP PARK ČESTLICE
Adresa Průhonická 119, 251 01  Čestlice
Telefon + 420 605 295 945
Email siroky@mondoceramica.cz
WWW www.mondoceramica.cz

 

 

 

 

Podobné články