16 Bře

Relaxační vaky a křesla

Výrobce relaxačních vaků a křesel, sedacích pytlů, taburetů – řady jedinečných a originálních výrobků na českém trhu.

 

 

 

V našem sortimentu originálních sedacích a lehacích relaxačních vaků a pytlů najdou uspokojení všechny generace, v našich křeslech se budou cítit výborně děti které rády řádí, najdou zde zábavné a hlavně praktické originální a jedinečné modely sedacích vaků, sportovci kteří si potřebují ulevit, ale i senioři a všichni, které něco pobolívá.

Relaxační a odpočinkové sedací vaky, sedací pytle, sedací křesla, sedací polštáře a podnožky mohou být zdrojem zábavy, vhodného doplnění celkového výrazu Vašeho interiéru a svojí snadnou manipulací a nenáročnou údržbou Vás osvobodí od náročného úklidu těžkého nábytku.

Sedací vaky a křesla společně s podnožkami a velkými polštáři nabízejí nejširší možnosti využití.

Jsou především v současné době stále populárnější, jednak je mnohem propracovanější design, kvalita šití i výplň. Jenom naše firma nabízí na českém trhu 102 modelů + stovky barevných kombinací sedacích vaků, určených od nejmenších dětí až po seniory.

Sedací vak ideálně vytvoří skvělý doplněk dětského pokoje, kde navíc naše vaky splní funkci zábavy a vytvoří bezpečné prostředí, žádné ostré tvrdé hrany, sedací vaky jsou nealergické, lehké pro manipulaci a mají jednoduchou údržbu.

Vhodně vybraný sedací pytel, vak, polštář dokonce může plnit více funkcí díky možnostem tvarování, může být křeslem, válendou, matrací.

Sedací vaky nacházejí velice často využití i ve veřejných prostorách, jsou ideální pro vybavení různých Wellness center, Fitness center, kde doslova spojují účel těchto zařízení s pohodou a praktičností relaxačních vaků.

Vaky prodáváme také zdravotnickým zařízením, školkám, jeslím, sportovním organizacím, rehabilitačním ústavům, ordinacím a všem institucím a organizacím, které chtějí pro své zaměstnance, návštěvníky a pacienty to nejlepší.

Po dohodě vyrábíme speciální série například s Vaším logem, nebo ve Vašich barvách.

Naše vaky jsou výbornou alternativu za těžký nevýhodný nábytek s nezdravým sezením. Vaky byly vytvořeny s myšlenkou zdravého a pohodlného odpočinku s možností úlevy.

Naše vysoce kvalitní sedací vaky a křesla užívají zákazníci z celé Evropy.

U každé zakázky se řídíme heslem:

KVALITA – CENA – RYCHLOST – ORIGINALITA

 

Firma Relax-Vaky.cz – zastoupení pro ČR & SK
Adresa Nová Pražská 1716/1, 256 01  Benešov
Telefon + 420 317 701 610, + 420 737 551 129
Email info@relax-vaky.cz
WWW www.relax-vaky.cz
Facebook https://www.facebook.com/RelaxVaky.cz

 

 

 

 

 

   

 

Podobné články