20 Bře

Luxusní hotelová postel v moderním designu

Firma Royal Comfort, se svými pobočkami v Karlových Varech, Praze, Brně a Bratislavě, je výhradním dovozcem luxusních hotelových postelí předních amerických firem King Koil® a Serta ®. Obě tyto firmy patří mezi světovou špičku v hotelových postelích a matracích, což dokazují jejich reference. Mezi hotely vybavenými postelemi King Koil a Serta naleznete např. hotely Hilton, The Ritz Carlton, Le Meridien, Atlantis the Palm, InterContinental Hotels & Resorts, Westin a mnoha dalších.

Pro dosažení nejvyššího komfortu při zachování dokonalé podpory těla při spánku jsou některé naše matrace vybaveny tz. toppery (svrchní matrace). Tento systém, který zajišťuje dokonalý komfort i pro hotelové hosty různých tělesných konstrukcí naleznete ve většině nejlepších světových hotelů.

Tradiční značka luxusních postelí  – KING KOIL®  

Firma King Koil, která patří mezi nejstarší výrobce postelí a matrací v USA, započala svou výrobu před více než 100 lety v americkém státě Minnesota již v roce 1898. Díky své vášni pro luxusní a kvalitní postele se z této firmy stal světový lídr v segmentu luxusních postelí a matrací nejen v soukromém sektoru, ale i mezi nejlepšími hotely.  Firma King Koil disponuje sítí 39 výrobních závodů po celém světě a zastoupení ve více než 80 zemích světa. Postele této značky jsou nejen krásné, ale díky spolupráci s Mezinárodním sdružením chiropraktiků (International Chiropractors Association) splňují i požadavky na kvalitní a pohodlný spánek. Zajímavostí je, že tato firma jako jediná na českém trhu splňuje kritéria pro použití ochranné známky ICA (mezinárodního sdružení chiropraktiků).

Při výrobě matrací kombinuje prověřené vlastnosti přírodních materiálů, jako jsou hedvábí, bavlna, koňské žíně a přírodní latex, s vybranými pružinovými systémy. V sortimentu firmy King Koil naleznete komfortní vysoké matrace (až 39 cm)  s jednou nebo dvěma vrstvami pružin, kde počet pružin v jedné vrstvě na lůžko přesahuje 1000 ks.

Moderní výrobce luxusních postelí  – SERTA®

Dalším výrobcem matrací, s nímž Royal Comfort spolupracuje, je americká  firma Serta®. Vznikla v USA v roce 1933 a dnes je jednou z nejuznávanějších značek luxusních postelí a matrací na světě. Za svou více než osmdesátiletou historii se stala průkopníkem mnoha inovativních systémů při výrobě, a to za pomoci nejmodernějších technologií. Jen v Americe má Serta® 27 výrobních závodů a najdete ji ve více než stech zemí po celém světě.

Mühldorfer – hotelové polštáře a přikrývky

Německá společnost Mühldorfer (s tradicí od roku 1920), využívá pro výrobu polštářů a přikrývek pouze nejkvalitnější husí peří z hus žijících na farmách, které zaručují prvotřídní podmínky pro chov. Přes narůstající objem výroby si firma uchovala svou jedinečnost díky výrobě v jediném výrobním závodě v Německu.  Hlavní předností těchto luxusních hotelových polštářů a dek je důraz na naprostou hygienu při zachování nejvyšší kvality polštářů a dek. Unikátní zpracování peří a dvojité prošití, díky kterému je možné tyto polštáře a deky prát v pračce a sušit  sušičce dělá z výrobků firmy Mühldorfer značku vyhledávanou těmi nejlepšími světovými hotely. Mezi nejznámější hotely využívající polštáře a deky firmy Mühldorfer patří například Burj Al Arab Dubai, Adlon Hotel Berlin, Mandarin Oriental, Le Royal Meridien, Mövenpick, Le Royal Meridien, Hotel Sacher, Riverside hotel Bratislava a mnoho dalších.

Veškeré výrobky firmy Mühldorfer je možné vyrobit v individuálním rozměru a plnění na míru. V kolekci firmy naleznete také antialergenní deky a polštáře patentovaného složení nejvyšší kvality.

ROYAL COMFORT typy na dokonalou hotelovou postel

Kvalita & Komfort

Hotelová postel by měla být sestavena především z kvalitní prodyšné pružinové matrace, nejlépe v několika zónách, a pružinové základny (tzv. boxspringu). Téměř zásadně se v hotelech používají matrace pružinové a to především s ohledem na jejich vzdušnost a hygienické vlastnosti. Jádro hotelové matrace se doporučuje vyšší tuhosti, a to především s ohledem na vysokou nosnost. Nedílnou součástí by měl být tzv. topper, neboli svrchní matrace, která lůžko změkčí a dodá tak příjemný komfort při spánku. Především pokud hotel využívá systém dělení lůžek na single a double, díky topperu host nepocítí nepříjemný spoj dvou single matrací. Vzhledem k tomu, že by postel měla převyšovat délku člověka o 20 cm, měl by každý hotel disponovat několika pokoji s lůžky prodloužené délky 210 cm nebo 220 cm. Velice důležitou součástí hotelové matrace je i její požární odolnost a hygienický obal matrace (tzv. matracový chránič), který by měl být z přírodních materiálů a hratelný. Většina předních světových hotelů si svoji matraci sestavuje až ze 30 různých vrstev na základě přání svých hostů a recepty na konkrétní typ matrace jsou velice přísně chráněny.

Design

V současné době jsou mezi designéry, architekty nejoblíbenější tzv. boxspringové postele, jinými slovy postele s pružinovou základnou, která je zarovnána po bocích s matrací. Dle zkušeností se od klasických rámových postelí opouští, stejně tak jako od zdobných tvarů postelových čel. Nejžádanější jsou vysoká čela s jednoduchým prošíváním čtverců či pruhů. Do prostorných ložnic se stala velmi atraktivní čela s přesahem do šíře a výškou až dva metry. Postelové čelo by mělo dotvářet design ložnice a být v ložnici hlavním prvkem.
Co se týče barev, nejoblíbenějšími jsou dnes mezi hotely a architekty přírodní barvy od tmavé antracit, odstíny hnědé až po jemně béžové bez jakýchkoli dekorů a ornamentů. Žádané jsou také drobné melírky ve struktuře materiálu v odstínu o 1-2 stupně světlejším než podkladový materiál.
Jednoduše řečeno, současný trend postelí je nastaven na jednoduché tvary v přírodním barevném ladění.

ROYAL COMFORT nadstandardní servis hotelovým klientům

Ve spolupráci s výrobními závody firem King Koil a Serta Vám firma Royal Comfort nabízí unikátní program Slep ID s možností vytvořit si hotelové deky a polštáře, povlečení a matrace s vlastním logem a názvem vašeho hotelu, která jednak zvyšuje prestiž vašeho hotelu a navíc může sloužit pro privátní hotelový merchandising.

Royal Comfort zajistí dopravu a instalaci matrací i postelí na místo určení formou „white glove delivery“.

Každému hotelovému projektu je přidělen proškolený zástupce, který pomůže při výběru z produktů hotelové kolekce postelí a sestaví nabídku přesně na míru Vašemu projektu. Neváhejte se na nás obrátit na e-mailu: info@royalcomfort.cz případně telefonicky na tel: +420 778 000 797

 

Firma Royal Comfort s.r.o.
Adresa Vinohradská 37/13, 120 00  Praha 2

Moskevská 1796/64, 360 01  Karlovy Vary

Telefon + 420 353 221 261, + 420 778 000 797
Email  info@royalcomfort.cz
WWW www.royalcomfort.cz

 

 

 

Podobné články