22 Bře

Akustické soukromí pro klid na práci

Zastupujeme řadu kvalitních a dlouhodobě prověřených evropských výrobců – jedním z nich je společnost BEJOT, která aktuálně nabízí nové produkty zaměřené na akustiku.

Existuje přirozený svazek mezi lidstvem a přírodou a je dokázáno, že přírodní elementy a dobrá akustika v kancelářích mají obrovský vliv na zaměstnance. Podstatně zvyšují motivací a produktivitu, snižují nemocnost a stres na pracovišti.

Kromě již starých dobrých akustických paravánů, nástěnných či závěsných akustických panelů jde výrobce BEJOT ve svém vývoji ještě dále a vyvinul produkty THREEHOUSE, BEACHHOUSE a CAVE, které kromě skvělých akustických parametrů implementují prvky přírody do kancelářských prostor.

THREEHOUSE / DOMEK VE VĚTVÍCH – symbol dětství, místo, kde je všechno možné a sny se stávají skutečností. Zde neexistují hranice kreativity, zde je vše možné.

Threehouse – perfektní místo, kde lze vybudovat přátelství a základní profesionální tým. Zaměstnanci mají povědomí o svazku s firmou, které je ale díky akustickým parametrům v dobrém slova smyslu vzdálené a více prospívá věci.

V Threehouse vnímáme jinak naši profesionální úlohu, lépe vidíme co lze udělat či změnit – náš úhel pohledu se mění. Threehouse je dětská forma inkubátoru důvtipu a vynalézavosti. Zde můžete zcela otevřeně hovořit o prvních vizích ohledně nových řešení, nevyzkoušených metodách. Jelikož vidíme s kým mluvíme a současně neslyšíme ostatní z okolí, naše myšlenky jsou presentovány konkrétněji a snadněji.

BEACHHOUSE / PLÁŽOVÉ KŘESLO – navozuje pozitivní atmosféru u moře a tím napomáhá řešit problémy ve firmě v příjemném prostředí, zároveň sedět vedle sebe, bok po boku je nesmírně důležité, neboť to prolamuje ledy a vytyčuje společný cíl.

CAVE  / JESKYNĚ – lidstvo má přirozenou potřebu vrátit se k přírodě. Jeskyně jakožto symbol místa, které poskytuje úkryt, ochraňuje a sjednocuje lid. Bezpečné místo, kde lze prodiskutovat strategii.

V jeskyni mohou zaměstnanci zjistit, jak důležití pro firmu jsou. CAVE navozuje atmosféru bratrství, je symbolem bezpečí a jedinečným místem pro plánování strategie. Lze zde organizovat meetingy zaměstnanců – sjednotit tým či motivovat k boji s opozicí.

THREEHOUSE, BEACHHOUSE & CAVE = KOMFORT, SVOBODA, KREATIVITA

 

Firma PROGRESS INTERIOR s.r.o.
Adresa Praha / Chrudim
Telefon + 420 731 443 720, + 420 602 200 732
Email info@pint.cz
WWW www.pint.cz

 

 

 

 

 

Podobné články