28 Bře

Kancelářský i designový nábytek světových značek

Naše firma dlouhodobě pracuje s významnými dodavateli kancelářského a designového nábytku a jako výhradní dovozci do ČR nabízíme nábytek různých světových značek.

Dovážíme REXITE – italský designový nábytek a doplňky, ROVO – německé kancelářské židle, Moll – dětské rostoucí stoly a otočné skříně Rotafile.

V kancelářském nábytku jsme významnými prodejci značek nábytek HOBIS, MIAS – židlí OFFICEPRO, LD Seating, RIM.

Pod naší značkou DELSO zadáváme do výroby vlastní atypický nábytek do komerčních i bytových prostor. Naší prioritou je rychlost a spolehlivost dodání interiérového vybavení pro Vaši kancelář či byt.

V naší nabídce naleznete také kancelářský nábytek, který zahrnuje židle kancelářské, jednací i jídelní, kovové kancelářské a šatní skříně a kartotéky.

Jsme schopni Vám zakázkově vytvořit i atypické kanceláře přímo na míru Vašim prostorám a požadavkům.

Zabýváme se také zakázkovou výrobou dětských pokojů a jako novinku můžeme nabídnout designový dětský nábytek značky ZALF.

Dále spolupracujeme s německou firmou Moll, která je již několik desítek let významným výrobcem nábytku pro děti a studenty. Tyto dětské rostoucí stoly, židle a příslušenství udávají světové trendy v oblasti ergonomie a zdravého sezení našich dětí. Nábytek Moll vyniká svou dokonalou kvalitou a propracovaností. Zaujme svým designem a překvapí funkčními detaily.

Přijďte navštívit naši prodejnu v Praze 9 na ulici Na Harfě 3, kde můžete pohodlnně zaparkovat a na 420 m2 výstavní ploše Vám rádi nabízené značky předvedeme.

Rádi nabídneme i služby interiérových a kuchyňských designerů. Součástí klientského servisu je doprava vlastními vozy, odborná montáž a likvidace obalů.

Firma DELSO INTERIÉRY, s.r.o.
Adresa Na Harfě 3, 190 00 Praha 9
Telefon/fax: +420 222 522 686
Email delso@delso.cz
WWW www.delso.cz

  

 

 

 

Podobné články