03 Dub

Exteriérová i interiérová stínící technika

Společnost Centrum stínění Praha, dodává a montuje všechny základní druhy exteriérové a interiérové stínící techniky.

Zkušení odborníci v oboru s mnohaletou praxí vám rádi poradí s řešením zastínění bytu, domu či komerčního prostoru. Většina stínících technik má dnes kromě mechanického ovládání i možnost motorického pohonu a ovládání pomocí tlačítek či rádiového signálu. Nejmodernějším způsobem řízení a monitorování stínící motorové techniky je technologie, která umožňuje řídit vaše žaluzie, rolety či markýzy na dálku pomocí chytrého telefonu nebo vašeho počítače. Obor stínící techniky se rychle vyvíjí kupředu k vyššímu uživatelskému komfortu a designovému řešení.

Exteriérové stínící techniky:

Pergoly, markýzy, exteriérové hliníkové žaluzie, exteriérové hliníkové rolety, screenové rolety, exteriérové zastínění zimních zahrad. Motory a elektronika převážně od osvědčené firmy Somfy.

PERGOLY

  1. Pergoly s hliníkovou konstrukcí s motoricky posuvnou střechou, která odolává slunci i dešti.
  2. Pergoly s hliníkovou konstrukcí s otevřenou či zasklenou střechou s možností výsuvného systému zastínění pomocí markýzové látky.

MARKÝZY

Markýzy moderního designového řešení s různými typy krycího kastlíku v mnoha barvách, s velkým výběrem stínících látek, ve všech variantách ovládání.

SCREENOVÉ ROLETY

Zastínění budov pomocí venkovních screenových rolet je moderní způsob, jak zabránit průniku tepelné energie nesené slunečním paprskem do vašeho domu, hotelu či kanceláře. Využívá se zde přelomové technologie screenové látky se skelným vláknem, která odvání teplo, které by bez této techniky ohřálo na nepříjemnou teplotu váš interiér.

EXTERIÉROVÉ ŽALUZIE A ROLETY

Exteriérové hliníkové žaluzie a rolety jsou osvědčenými technikami venkovního zastínění oken budov. Mnoho barevných variant lamel a konstrukcí v té nejvyšší kvalitě instalujeme ročně především v Praze a jejím okolí.

Interiérové stínící techniky:

Žaluzie, rolety, motorové záclonové pojezdy, vertikální žaluzie, japonské posuvné stěny, plisé, baldachýny, duo-rolety, římské rolety.

Přijďte hledat to nejlepší řešení zastínění právě pro vás do moderního showroomu v Praze-Vysočanech, anebo nám prostě jen zavolejte či pošlete e-mail. Budeme se na vás těšit.

 

Firma Centrum stínění Praha
Adresa Kolbenova 159/5, 190 00 Praha 9 – Vysočany
Telefon +420 296 642 424, +420 725 979 522
Email info@cspraha.cz
WWW www.centrumstinenipraha.cz

 

 

 

Podobné články