05 Dub

Potahové látky

Společnost NORTHERN DESIGN s.r.o., je významným českým distributorem potahových látek, matracových úpletů a nábytkového kování.

Tohoto postavení jsme dosáhli po deseti letech usilovné práce. Už při založení firmy jsme si jasně stanovili její cíle. Naše společnost má být zodpovědný a dlouhodobý partner pro výrobce nábytku a matrací.

 

Naše firma je tvořena zkušeným týmem kreativních pracovníků, z nichž někteří mají již 20 let praxe v textilním oboru. Snažíme se naslouchat a realizovat potřeby svých zákazníků, kterým nabízíme individuální přístup.

Základní nabídka je tvořena třemi pilíři. Tím prvním je nabídka potahových materiálů všech možných druhů od plošně tkaných látek, po osnovní pleteniny, velvety, potisky až po koženky. Tato kolekce je vždy aktualizována po výběrech na evropských veletrzích jako Heimtextil v Německu, Evteks v Turecku či MoOD v Bruselu.

Dalším pilířem je nabídka nábytkového kování a mechanismů. Zde se již deset let spoléháme na polskou firmu Stalmot  a Wolmet, která jednoznačně patří k lídrům v tomto segmentu.

Posledním pilířem naší nabídky jsou matracové úplety a tkaniny. Naše firma získala výhradní zastoupení od největšího světového výrobce firmy Boyteks. Jejich kreativní přístup a inovační boom nám umožňuje oslovit i toho nejnáročnějšího zákazníka. V této kategorii jsme v poslední době zaznamenali obrovský nárůst.

Nejenom vhodný výběr produktů, ale i jejich rychlá a levná přeprava – to vše patří k našim silným stránkám. Naše kancelář denně vyřizuje požadavky a dotazy zákazníků. Pro potřeby retailového klienta jsme také otevřeli e-shop www.potahovky.cz, kde si zákazníci 24 hodin denně můžou prohlédnout naši nabídku látek a dle potřeby si objednat požadovanou metráž.

Naše obchodní aktivity se hlavně soustředí na země Evropské unie. Nicméně máme i zákazníky mimo EU. Sídlo firmy je na ulici Bezručova 1656, v Hlinsku v Čechách, v malebném městečku s bohatou textilní tradicí na Českomoravské vysočině.

 

 

Firma NORTHERN DESIGN s.r.o.
Adresa Bezručova 1656,  539 01 Hlinsko
Telefon/fax: +420 469 319 583, +420 469 311 355
Email pr@northerndesign.cz
WWW www.potahovky.cz, www.northerndesign.cz
Youtube https://youtu.be/INbaFfSBEME

 

 

 

Podobné články