06 Dub

Česká značka koupelnových doplňků

NIMCO je ryze českou značkou koupelnových doplňků, zrcadel a dalších koupelnových výrobků, které dodáváme do většiny maloobchodních prodejen s koupelnovým vybavením po celé České republice a Slovensku.

 

V širokém spektru našich výrobků je kladen důraz jak na funkčnost, tak i na atraktivní design. NIMCO je čistý styl, který vdechne vašemu interiéru svěží tvář.

Funkčnost a vzhled jsou naší prioritou, neupřednostňujeme jeden před druhým, ale snažíme se produkovat výrobky, kde užitečnost a krása jdou ruku v ruce. To je NIMCO, styl a kvalita v jednom.

Sledujeme trendy a nasloucháme požadavkům. Na základě našich poznatků jsme sestavili sortiment, který potěší jak příznivce současného designu, tak zákazníky hledající klasiku a tradiční vzhled. V naší nabídce nechybí ani skutečně výjimečné kousky a originály, které jinde nenajdete.

Jako například: police z umělého kamene, keramické příslušenství, police z extra čirého skla, vysoké skleněné nádobky na toaletní kartáč, drátěný program s možností lepení, vestavěný dávkovač s možností napojení na velkoobjemové nádoby a další.

Po roce 2013 NIMCO využívá moderní technologie a rozšiřuje nabídku výrobků o podsvícená LED zrcadla různé velikosti a tvaru. Zároveň také uvádí na trh první volně stojící koupelnové doplňky z keramiky, polyresinu a dřeva. V roce 2015 již nabízí široký sortiment koupelnových doplňků. Přibývá hygienický a hotelový program.

NIMCO nabízí výrobky z mosazi či nerezové oceli s prodlouženou záruční dobou na funkci výrobku 10 let. Tyto výrobky jsou vyráběny a testovány podle nejvyšších standardů kvality. Pro potřeby lidí, kteří nechtějí příliš investovat, nabízí NIMCO výrobky tzv. ekonomické řady převážně ze zinkové slitiny a nerezu s prodlouženou záruční dobou na funkci výrobku 5 let.

Snahou značky je nabídnout zákazníkům nejenom funkční výrobky a profesionální design, ale také výrobky kvalitní s příznivou cenou. Kvalita je zaměřena na použitý materiál, opracování výrobku a povrchovou úpravu i na způsob výroby.

Naším hlavním cílem je splnit očekávání a požadavky zákazníků. Kvalita a dostupnost je pevně zakotvena v naší firemní strategii. Zaměřujeme svoji pozornost na to, abychom uspokojili především zákazníkovy nároky na kvalitu provedení a cenu.

 

Firma ROMVEL S.R.O.
Adresa Dr. Milady Horákové 561/86a, 460 07 Liberec 7
Telefon/fax: Tel.: +420 485 107 441, 485 105 671
Email nimco@nimco.cz
WWW www.nimco.cz
Facebook www.facebook.com/nimcobathrooms

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

Podobné články