11 Dub

BYTOVÁ DESIGNÉRKA – Marie Dvořáková

Investice do bydlení, bývá v životě často tou nejzásadnější a jako taková si zaslouží vaši pozornost. Profesionální návrh vašeho interiéru bytovým designérem významně zvýší jeho užitnou hodnotu, funkčnost a estetický dojem. Prostorové a technické možnosti vašeho interiéru budou plně využity.

Svým klientům nabízím komplexní služby v oblasti návrhů interiérů, od návrhu dispozičního a materiálového řešení, přes vytvoření barevného schématu, doporučení jednotlivých kusů nábytku, svítidel, textilií, dekorací až po zhotovení technických výkresů sloužících jako podklad pro výrobu nábytku. Nabízím také možnost zastupovat vás ve všech stupních realizace tak, aby výsledný efekt splnil vaše představy a očekávání.

Preferuji originálně a nadčasově řešený interiér s důrazem na detail a atmosféru. Naslouchám Vám a snažím se do interiéru včlenit Váš osobitý charakter, životní styl či příběh. Nechci, abyste se u sebe doma cítili jako v neosobním showroomu obchodního domu. Proto Vám nabízím originální řešení prostoru s vytvořením nejen funkční interiéru, ale také vašeho vysněného domova.

Důležití jsou pro mě také výrobci a dodavatelé nábytku, které vám doporučím. Hledám pro vás ty nejlepší, které splní mé podmínky jak kvalitou, tak i jedinečným designem.

 

Firma Marie Dvořáková
Adresa Na Vyhlídce 21, Jihlava
Telefon/fax: +420 739 631 110
Email Interiordesign.marie@gmail.com

 

 

Podobné články