12 Dub

Profesionální garážová vrata

Společnost TRIDO, s.r.o. patří ve svém oboru mezi nejúspěšnější firmy na českém a zahraničním trhu.

Filozofií firmy je dodávat svým zákazníkům garážová vrata, průmyslová vrata, hangárová vrata, automatické dveře a turnikety v nejvyšší kvalitě a s širokou škálou designového a technického provedení. Základem je především kvalita, bezpečnost, řešení na míru, moderní design a snadné ovládání.

Naše výrobky dodávají domům ten správný šmrnc. Ve spolupráci s architektem navrhneme a vyrobíme originální garážová vrata, speciálně pro každého zákazníka. Ukázkou umu naší firmy jsou patentovaná řešení vrat TRIDO Evo. Vyrábí a montují se do starších staveb, kde se lidé při rekonstrukci potýkají s nedostatečnými rozměry ostění a nadpraží pro osazení vrat nových. S tímto systémem lze garážová vrata modernizovat rychle, bez bourání a bez nákladů na zedníka. V současné době se jedná o nejjednodušší způsob výměny garážových vrat na trhu. Vrata Trido Evo se mohou s výhodou použít i u novostaveb. Pokud na stavbě nevzniknou technické komplikace jsou namontovány již za 3 hodiny.

Vyžaduje-li nový majitel od garážových vrat něco navíc a chce se opravdu odlišit a podtrhnout jedinečnost svého domu (garáže), nabízí se řada TRIDO Exclusive, která není prakticky ničím omezena. Vybírat lze z různých materiálů, jako je nerez, ušlechtilé kovy, prosklení, dřevo či fólie s různými motivy. Skvělou volbou jsou takzvaná fasádní garážová vrata, která splynou s fasádou, a vytvoří tak jedinečný architektonický prvek. Ve spolupráci s architektem navrhneme a vyrobíme originální garážová vrata speciálně pro každého zájemce. Právě díky nadstandardním požadavkům našich zákazníků se naše výrobky vyvíjejí neustále dopředu.

Společnost Trido vždy reaguje na potřeby zákazníků. V naší nabídce najdete vrata klasická, posuvná do boku, křídlová a speciální výroba vrat do památkových objektů dle architektonického zadání. V naší nabídce nenajdete takový výrobek, který by nesplňoval veškeré potřeby zákazníka. Ucelenou nabídku najdete na našich stránkách www.trido.cz

 

Firma TRIDO, s.r.o.
Adresa Na Brankách 3, 678 01  Blansko, Czech Republic
Telefon +420 516 527 247
Email info@trido.cz
WWW www.trido.cz

 

 

 

Podobné články