25 Dub

Ještě do 31.5. můžete přihlásit své návrhy do nové architektonické soutěže

Nová architektonická soutěž Creative Office Awards nese podtitul: RECEPCE BUDOUCNOSTI

Pronájem kanceláře v Praze na rok zdarma. To je hlavní cena pro vítěze nové architektonické soutěže Creative Office Awards, kterou vyhlásila konzultační a realitní společnost OFFICE HUNTERS. Letošní první ročník nese podtitul Recepce budoucnosti. „Je prvním prostorem, kam člověk v budově vkročí, a proto by měla být nejreprezentativnějším místem. Chceme studenty motivovat k tomu, aby povolili uzdu své fantazii a představili nové cesty designu a architektury,“ uvedl Filip Veselý z OFFICE HUNTERS.

 Virtuální asistentka nebo čip pod kůži zaměstnance či klienta? I tak může vypadat soutěžní návrh recepce v soutěži Creative Office Awards, která odstartovala 10. dubna. „Na nápad soutěže nás přivedla myšlenka našeho partnera, majitele Bussiness centra Rosmarin v Dělnické ulici v Praze 7, který aktuálně řeší přestavbu společných prostor. Přemýšleli jsme, koho mu doporučit a napadlo nás zapojit studenty. Obrátili jsme se jednoho člena České komory architektů (ČKA) a soutěž byla na světě,“ konstatovat Tomáš Trč, marketingový ředitel OFFICE HUNTERS.

Do soutěže se mohou přihlásit studenti architektury a designu v ČR. Veškeré informace k soutěži včetně možnosti přihlášení jsou uvedeny na webových stránkách www.creativeofficeawards.cz. Soutěžní návrhy bude v průběhu května a začátkem června posuzovat porota složena z odborníků z ČKA a nezávislých porotců. Vítězové budou známi koncem června. „Vážím si každého investora, který pořádá otevřené architektonicko-designérské soutěže a nehledí jen na ekonomickou stránku své investice. Recepce v Rosmarinu je banální, tím víc se těším na nové návrhy. Zajímavým prvkem může být například recepční pult, který má jako sochařský soliter velice málo omezení a je tak ideálním polem pro uměleckou fantazii,“ vysvětlit přední český výtvarník a designér Rony Plesl, člen poroty.

Oceněny budou tři návrhy a vítězové získají bezplatný pronájem kanceláře na jeden rok v moderních a slunných prostorách Bussiness centra Rosmarin, které je generálním partnerem soutěže. „Rosmarin je postaven ve stylu brutalismu, sedí v něm však i spousta moderních mladých firem, proto bychom rádi protnuli tyto dva aspekty právě ve vstupním parteru a recepci. Pokud zaslané návrhy budou splňovat naše představy a také finanční proveditelnost, určitě některý z nich zrealizujeme,“ řekl Roman Pilíšek, majitel Rosmarinu.

Kanceláře mladých architektů vybaví hlavní partneři akce. Společnost Officeoutlet, s.r.o. dodá nábytek a květiny s celoročním servisem poskytne Jungle Interiors, s.r.o. Mediálními partnery jsou časopis Monty Rich a dále reality.iDNES.cz a eKanceláře.cz.

Přihlásit svoje projekty můžete do 31.5. – více na: www.creativeofficeawards.cz.

 

O OFFICE HUNTERS s. r. o.:

OFFICE HUNTERS je realitní a konzultační společnost, která se specializuje na prodej a pronájem kancelářských a obchodních prostor. Společnost založili před téměř čtyřmi roky tři bratři, Filip, Lukáš a Jan Veselí, po letitých zkušenostech v realitním businessu. Za tuto dobu se OFFICE HUNTERS dostala mezi přední realitní agenty. Své portfolio nabídek zaměřuje na oblast Prahy a Středočeského kraje.

Více informací na: www.officehunters.cz, www.facebook.com/OFFICE-HUNTERS-592110397523373/.

 

 

 

Podobné články