04 Kvě

Komfortně vybavené venkovní bazény

Již 26 let nabízíme klientům komplexní služby při projekci, realizaci a servisu wellnessových zón rodinných domů i komerčních wellness center.

 

Realizujeme komfortně vybavené exteriérové bazény s automatickými kryty hladiny nebo mobilním zastřešením. Nabízíme také automatické desinfekční aparatury, výkonné protiproudy, hydro masáže a další atrakce.

 

Z hlediska cirkulace vody realizujeme bazény ve dvou základních provedeních:

bazény s přelivnými žlábky (hladina vody v úrovni okolních podlah) a bazény se skimmerovým systémem (hladina vody je cca 15 cm pod úrovní okolních podlah).

Naše firma Vám nabízí komplexní vyřešení a zajištění celé zakázky – Vy nám sdělíte svůj záměr/vizi a my zajistíme vše ostatní. Díky našim zkušenostem a širokému sortimentu nabízíme každému klientovi individuální řešení na míru. Naše specializovaná projekce zabezpečuje vše od studie, variantních dispozičně-provozních návrhů, 3D vizualizací až po kompletní prováděcí projektovou dokumentaci.

Většinu montážně servisních prací zabezpečujeme našimi techniky a montéry (kmenoví zaměstnanci), jen malá část speciálních prací je kooperována s týmem osvědčených externích spolupracovníků.

Výsledkem je atraktivní moderní a nadčasové řešení s vysokým uživatelským komfortem, současně však řešení maximálně praktické a samozřejmě s co nejnižšími provozními náklady.

Abychom Vám byli trvale schopni poskytnout rychlý a kvalitní servis, realizujeme zakázky „pouze“ na území Moravy. Naši klienti tím pádem nemusí hradit přespočetné náklady za dojezd několika set kilometrů navíc.

Zkrátka už čtvrtstoletí děláme VŠE PRO VÁŠ KOMFORTNÍ RELAX…

 

Firma BWS PŘEROV s.r.o.
Adresa Dluhonská 1350/43, 750 02 Přerov I-Město
Telefon + 420 581 225 174
Email bws@bws-prerov.cz
WWW www.bws-prerov.cz

 

 

 

 

 

 

  

 

Podobné články