05 Kvě

Potahové a dekorační látky pro oživení Vašeho interiéru

Společnost BS-textil, s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1993.Dodáváme potahové i dekorační látky do komerčních prostor a domovů po celé ČR, ale i do zahraničí.

 

 

Nabízíme Vám:

  • zátěžové koberce
  • žakárové tkaniny
  • listové tkaniny
  • žinilkové tkaniny
  • dekorační tkaniny a záclony
  • matracové tkaniny včetně jejich proševů a výrobu matrací (matrace dle požadavků z přírodních materiálů nebo PES buď v pletenině nebo klasickém grádlu včetně podložek pod prostěradla)
  • microfáze
  • koženky …. (specializujeme se na designové koženky a koženky pro veřejnou dopravu)

Mezi zajímavé projekty, které se nám podařilo realizovat, lze připomenout například Dvořákovu síň v Rudolfinu, hotel Sen, Královská vila Karlovy Vary, Tereza Karlovy Vary, odhlučnění prostorů Schaw cosmetic, Horácké divadlo, Zlínské divadlo, Národní dům Praha, síť restaurací v SRN, hotely v Norsku, síť hotelů Hilton, kongresová hala ve stylu „afrika“ v Curychu,…. a řada dalších realizací.

Naší devizou je návrat spokojených zákazníků při nových realizacích.

Jsme schopni zajistit nešpinivou a vodoodpudivou úpravu i na velmi krátké metráži na všechny druhy látek na bázi nanotechnologie (přípravek Nanoconcept).
Společně s výrobními firmami jsme v praxi aplikovali nehořlavou úpravu tkaniny pro zlepšení užitných vlastností čalouněného nábytku v nižší cenové skupině (kde nebyla použita potahová látka s retardérem… Trevira Cs).
Přípravek Eucan lze s úspěchem použít pro malé zakázky, kde je požadována nehořlavost.

Pro komerční prostory nabízíme zátěžové koberce v módních i klasických dezénech od italských výrobců včetně zajištění pokládky.

Potahové tkaniny jsou od renomovaných dodavatelů (Dekoma, L ́interno, Movelta,Beaulieu, Cartex, Hoepke, Spandauer, Pongs, Gabriel) a splňují ty nejnáročnější požadavky na kvalitu a dezén.

Dekorační tkaniny a záclony nakupujeme od známých výrobců Dekoma, Vay, Daneban, Aznar, Verdi, Alesandro Bini, které jsou zárukou kvality.

V současné době pozorujeme „comeback“ koženek, zejména v moderních dezénech, na výrobu boxpringů. Zde jsme schopni uspokojit veškeré požadavky zákazníka, protože všichni naši evropští dodavatelé jsou zárukou vysoké kvality.

Zajímavým řešením je látka Essenza, což je propojení kůže (tzv. štípenky) a česaného PES úpletu. Touto kombinací získáme zajímavý materiál s vlastnostmi kůže, ale bez chladivého pocitu.

V neposlední řadě nabízíme kůže vyšší kvality.

 

Firma BS-textil s.r.o
Adresa Strojírenská 8/9, 586 01 Jihlava
Telefon +420 567 300 700
E-mail bstextil@volny.cz
WWW www.bstextil.cz

 

 

 

 

 

  

Podobné články