12 Kvě

Kvalitní sedací vaky a taburety od českého výrobce

Jsme 100 % česká firma, která se zabývá výrobou sedacích vaků na zakázku.Naše sedací vaky a taburety jsou velmi vhodné pro hotely, penziony či relaxační kouty nejen jako zajímavý designový prvek, ale hlavně proto, že jsou velmi pohodlné a příjemné na sezení.

Nahradí sedací soupravy tam, kde je málo místa a přitom se mohou barevně přizpůsobit interiéru.

Můžeme Vám nabídnout mnohem větší výběr sedacích vaků, závěsných sedacích vaků, sedacích pytlů, sedacích hrušek a různých doplňků.

Je velice oblíbené měnit interiér a obohatit ho i různými doplňky ve sjednoceném barevném tónu. Můžete si sami navrhnout barvu i velikost sedacího vaku i hrušky a my Vám jej dle Vašeho přání vyrobíme.

Sedací vaky, které u nás zakoupíte jsou jedinečné, protože každý je originál šitý na zakázku.

Vaky jsou plněné EPS kuličkami s atestem té nejvyšší kvality. Všechny sedací vaky jsou šité dvojitým nebo trojitým švem, jež zabraňuje roztržení sedacího vaku ve švu a následný únik kuliček.

Můžete si vybrat z široké nabídky sedacích vaků, sedacích pytlů, sedacích hrušek, sedacích vaků oválných, podnožníků, tabuterek, dětských vaků a dětských hrušek.

Doplňte si interiér zajímavým a zároveň i praktickým barevným prvkem v podobě kvalitního sedacího vaku apod. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného materiálu i barevného provedení tak, abyste i Vy byli 100% spokojeni.

 

Firma M & M sedací vaky, s.r.o.
Adresa 8. května 913/20, 787 01  Šumperk
Telefon +420 602 108 398
Email info@nejlevnejsi-sedaci-vaky.cz
WWW www.nejlevnejsi-sedaci-vaky.cz

 

 

 

Podobné články