15 Kvě

Moderní i klasická svítidla v nejvyšší kvalitě

Jsme úspěšný český dodavatel moderních a klasických svítidel s mnohaletou zkušeností a řadou spokojených klientů, neboť zastupujeme jen kvalitní výrobce svítidel.

Námi dodávaná svítidla pochází především od španělských, italských a anglických výrobců. Jsou vyrobena z velmi kvalitních materiálů, s použitím moderních světelných zdrojů.

Klasická svítidla zastupují značky: VIDRIOS GRANADA S.L., ELSTEAD, FEDE, BEJORAMA, ALVERO ALABASTROS, AJLIFER, LIGHT LUX

Moderní svítidla: BRILLIANCE, PUJOL, MILAN, BPM, BOVER, CRISTAL RECORD

Můžeme Vám nabídnout stovky interiérových i exteriérových svítidel, zajímavých LED designových svítidel, a to vše pak můžete jednoduše ovládat systémem řízeného osvětlení NIKO nebo Helvar.

Výhodou jsou ucelené řady svítidel v jednotném designu, což znamená: stropní přisazená + závěsná svítidla /i mnohoramenné lustry/, nástěnná svítidla, stolní a stojanové lampy. Lze vybírat z různých barevných odstínů povrchových úprav v závislosti na doladění s interiérem.

Pokud si nevyberete z naší nabídky, můžeme Vám zajistit osvětlení dle Vašich požadavků a představ na zakázku, nebo od našich partnerských společností, s nimiž úzce spolupracujeme.

Našim cílem je klientům doporučit takové osvětlení, které bude splňovat nejen technické požadavky, ale i estetické, díky nimž bude jejich osvětlení unikátní a mimořádně atraktivní.

Jde nám především o spokojenost našeho zákazníka. Poskytujeme na svítidla záruku 5 let a kompletní servis od návrhu až po realizaci, včetně systémů řízeného osvětlení pro komerční i rezidenční budovy

Naše světla, Váš dokonalý interiér…

 

Firma ACW spol. s r.o.
Adresa Podolí 30, 250 81 Nehvizdy
Telefon +420 326 996 368, +420 777 789 179
E-mail ludvik@acw.cz, info@acw.cz
WWW www.acw.cz

 

 

 

Podobné články