15 Kvě

Saunování budoucnosti. To jsou prosklené sauny s ohromnou výbavou

Představte si, že se ze sauny díváte na západ slunce nebo třeba na oblíbený film. Umožní vám to prosklené stěny. A pokud jste propásli západ slunce, můžete si promítnout v sauně třeba noční oblohu nebo si poslechnout hudbu ze zabudovaných reproduktorů.

Potrpíte si na promyšlený design?

Prosklené sauny vhodně doplňují každý interiér. Ani v prostorách s omezeným místem (saunu můžete mít i v panelákovém bytě – stačí prostor 1 × 1 m2) díky své průhlednosti opticky neruší.

Prosklený design si okamžitě zamilujete. Pokud si postavíte saunu na zahradě, můžete se kochat pohledem do okolí. V domě zase příjemné pocení doplňte sledováním ohně v krbu nebo oblíbeným filmem. Sauny se vyrábí na míru, takže si tu svou můžete postavit prakticky kamkoliv.

Luxusní výbava ve skle

V sauně Future od české firmy SaunaSystem si užijete budoucnost saunování už dnes. Nabízí totiž:

  • špičkové topidlo,
  • ovládání teploty na dotykovém regulátoru,
  • podsvícené opěrky zad a hvězdné nebe,
  • vestavěné reproduktory s MP3 přehrávačem.

To je jenom krátký výběr z bohaté výbavy ze tří stran prosklené sauny Future. Záleží jen na vás, jak si ji poskládáte.

Někdo radši infrapaprsky

Pokud si na vysoké teploty a pocení ve finské sauně nepotrpíte, nezoufejte. Prosklené můžou být i infrasauny, ve kterých se saunujete kratší dobu a při teplotě asi 55° C. Infračervené záření přitom prohřívá tkáň pod kůží do hloubky 4 cm.

Vyzkoušejte třeba infrasaunu Glassy prosklenou ze tří stran nebo Grand Vitae s prosklenými dveřmi a částečně prosklenými zdmi.

Ať už se rozhodnete pro klasickou saunu nebo infrasaunu o celý projekt se od vizualizace až po servis postará česká firma SaunaSystem. Díky 15 letům zkušeností vždy naleznou nejlepší řešení.

 

Firma SAUNASYSTEM s.r.o.
Adresa Františka Diviše 1275/1a
Telefon +420 800 433 433
E-mail info@saunasystem.cz
WWW www.saunasystem.cz

 

 

 

 

 

 

 

Podobné články