16 Kvě

Kvalitní designový nábytek Spin Valis a Atlas

Alpi Home, jako exklusivní dovozce pro ČR a SR uvádí na trh dvě nové značky zabývající se kvalitním designovým nábytkemSpin Valis a Atlas.

Spin Valis je chorvatská společnost zaměřující se především na výrobu nábytku z vysoce kvalitního Slavonského dubu a buku. Značka má 70 let dlouhou tradici.   Spin Valis exportuje přes 85% svých výrobků do více než 30 světových zemí. Tento výrobce Vám nabízí ekologické, tradiční i moderní produkty té nejvyšší kvality, jako jsou konferenční stolky, jídelní stoly, sedačky, lavice, židle a postele.

Společnost Atlas byla založena v roce 1994 a proslavila se díky produkci vysoce kvalitního nábytku spolu se zařizováním interiérů. Atlas díky své nekompromisní kvalitě, modernímu designu a vysokým estetickým hodnotám dělá každý kus nábytku unikátní. Zaměřuje se na výrobu kožených i čalouněných sedaček vysoké kvality.

Alpi Home Vám nabízí všechny tyto produkty a mnohem víc.

V případě zájmu máme k dispozici vlastní architekty a interiérové designéry, kteří s námi spolupracují na zařizování interiérů v restauracích a hotelech.

Firma ALPI home s.r.o.
Telefon +420 777 793 580, +420 777 024 482
Email obchod@alpihome.cz, info@alpihome.cz
WWW www.alpihome.cz

 

 

 

  

 

 

Podobné články