17 Kvě

Luxusní ubytování v srdci Krkonoš – Chalupa Šípková

Černá hora je hora ve východních Krkonoších, nacházející se 3,5 km severozápadně nad lázeňským městečkem Janské Lázně a 5 km jižně od Pece pod Sněžkou. Je zde největší lyžařský resort v Česku, kde můžete lyžovat na 41 km sjezdovek.

Právě na svahu Černé hory u potoka se nachází další z řady klasických roubenek od Roubalů,

romantická roubenka Šípková, kde můžete trávit svůj volný čas v zimním i letním období a užít si naplno kouzla starých časů a skvělého odpočinku či aktivního sportovního vyžití v krásné přírodě Krkonoš.

Interiér chalupy je vybaven replikami starodávného nábytku, kachlovými kamny

se sporákem a spaním za pecí jako v pohádce o Hloupém Honzovi.

Vy, ale rozhodně neprohloupíte a určitě nezapomenete na večery v této chalupě s ohněm v kamnech a s kávou na sporáku, na které budete vzpomínat ještě dlouho a bude vás to táhnou zpět.

Milovníci zimních sportů určitě ocení snadnou dostupnost na sjezdovky krkonošského skiareálu Černý důl, který je vzdálený pouhých 5 min cesty autem.

Letní pobyt na chatě vás bude lákat do krásné Krkonošské přírody na výlety a po návratu zpět do roubenky, můžete zakončit den grilováním (gril je totiž součástí vybavení).

Ranní osvěžení při východu slunce můžete zažít ve venkovním bazénu u chalupy, zatímco v dřevěné vaně v podkroví zažijete atmosféru z dob našich babiček.

Přijeďte si do Krkonoš užít ničím nerušenou dovolenou plnou relaxace a odpočinku.

Stačí si vybrat volný termín, rezervovat si ubytování a zažijete nezapomenutelné chvíle ať už v kruhu rodiny či s vašimi přáteli.

Roubenku pro Vás vystavěla firma Kompletní stavby Roubal s.r.o.

543 44 Černý Důl 269

Tel: 732 864 240

Možnost rezervace ubytování na: www.chalupyroubal.cz

 

Podobné články