23 Kvě

Screenové rolety – účinná stínicí technika

Screeny jsou účinnou, estetickou a moderní stínicí technikou. Přinášejí příjemnou teplotu v budově a nabízejí optimální světelné podmínky pro práci i odpočinek. V létě chladí a v zimě zlepšují tepelnou izolaci budovy. Mohou sloužit i jako síť proti hmyzu. Screenové rolety lze namontovat na hotové okno nebo fasádu, které s tímto prvkem nepočítaly.

Screenová roleta HR8-ZIP

Hledáte extrémně robustní screenovou roletu, ale zároveň chcete zabránit vniknutí hmyzu do objektu? Potom screenová roleta HR8-ZIP splňuje oba Vaše požadavky. Tato roleta má unikátní systém lišt, který́ zajišťuje její odolnosti proti větru a udržuje textilii dokonale napnutou a na svém místě ve vodících lištách.

Roleta HR8-ZIP nabízí praktickou ochranu proti hmyzu, neboť prostor mezi boxem, vodícími lištami a látkou je kompletně uzavřen. Box je namontován decentně před oknem, takže hrubá stavba se nemusí perforovat a nedochází tak k tepelným ztrátám.

ZIP systém je unikátní díky skryté nerezové pružině ve vodící liště. Pružina se neopotřebovává, a tak si látka zachovává napnutí pro mnoho let. Screenové rolety lze spřažit a použít jeden box pro 2 nebo 3 rolety. Touto roletou s třídou odolnosti proti větru 3 můžete zastínit plochu až do 18 m2 s jediným kusem tkaniny.

Přednosti a výhody

  • ideální pro pasivní stavby, neboť plášť budovy není narušen,
  • tkanina zůstává déle napnutá díky inovativnímu ZIP systému s kovovou pružinou,
  • výběr ze 2 typů designů boxu: moderní nebo klasický, oba typy dostupné ve 4 velikostech,
  • možnost spřažení až 3 kusů rolet,
  • třída odolnosti proti větru 3,
  • garantovaná plocha 18 m2.

www.isotra.cz

 

Podobné články