31 Kvě

Designové kuchyně DanKüchen

Navštívili jsme kuchyňské studio, které se specializuje výhradně na nabídku výrobce vysoce kvalitních a designových kuchyní DanKüchen – KUCHYNĚ NA CELÝ ŽIVOT.

Jedná se o rakouskou společnost, která se od počátku své existence věnuje designu a výrobě kvalitních kuchyní za rozumnou cenu. Společnost vznikla před více než padesáti lety, v Evropě si získala více než milion zákazníků a udržuje si stabilní pozici jedničky na rakouském trhu se 41% podílem. Námi navštívená společnost DOT kuchyne s.r.o., se prodeji kuchyní věnuje už téměř 10 let a má stovky spokojených zákazníků.

Zajímalo nás, v čem je toto kuchyňské studio jiné a výjimečné?

Při prohlídce studia jsme zanedlouho pochopili, že přístup všech zaměstnanců je velice profesionální. Byli jsme provedeni po studiu a žasli jsme nad tím, že si můžeme vybrat z více jak 3 500 skříněk v nabídce. U všech vystavených kuchyní jsou ve všech zásuvkách, dvířkách a výklopech integrované brzdy. V nabídce jsou i vysoce nosné zásuvky s nosností 30 – 50 kg. Vše má samozřejmě velmi jemný a tichý chod. Velmi zajímavě jsou i řešeny zásuvky v soklu. Prostě vše je domyšleno do posledního detailu včetně elegantního, funkčního a dostupného využití rohových prostor. Za zmínku stojí, že skříňky jsou dodávány v montovaném provedení a mají 18mm silný korpus.

Projektanti nám ukázali vše, co je dostupné, vysvětlili a poradili se vším, nač jsme se jich dotázali. Přišli jsme tam úmyslně s požadavkem atypického prostoru a čekali jsme, jak se k tomu ve studiu postaví. Byli jsme velmi překvapeni tím, že nám byli projektanti schopni navrhnout více variant řešení.

Co vše Vám tedy může studio nabídnout?

Zjistili jsme, že zde si můžete vybrat kuchyň se vším všudy a bez starostí. Bude Vám nabídnuto komplexní individuální řešení a vždy v té nejvyšší kvalitě. A to od poradenství přes kuchyň, spotřebiče a jiné doplňky, vizualizaci návrhu řešení, cenové nabídky, zaměření, projektovou dokumentaci ke kuchyni i instalacím až po samotnou montáž kuchyně u Vás doma.

Závěrem…

Přístup studia nás mile překvapil a můžeme s čistým svědomím doporučit každému, kdo za svoje peníze očekává solidní jednání, odbornost a kvalitní produkt.

Přijďte se sami osobně přesvědčit o kvalitách služeb a nabídky tohoto studia.

Jistě budou rádi, pokud si vyberete Vaši novou kuchyň na celý život právě u nich.

 

Firma DanKüchen – kuchyňské studio, DOT kuchyne s.r.o.
Adresa Zborovská 1222/3, Praha 5 – Anděl
Telefon + 420 720 023 345
E-mail prodej@dankuchenpraha.cz
Facebook stránka Dankuchen – Praha
E-shop www.dankuchenpraha.cz

 

 

 

Podobné články