05 Čvn

DOVOLENÁ NA HORÁCH

Přijeďte si odpočinout do Krušných hor, kde vás okouzlí zdejší příroda neuvěřitelně živými barvami rozlehlých náhorních plání i snovou krásou lesů. Krajina kolem Jáchymova je protkána turistickými i naučnými cestami, nachází se zde více než 400 km cyklostezek. Trailpark Klínovec, lanové centrum na Plešivci a na Loučné spolu s řadou sportovních aktivit na Božím Daru a v Oberwiesenthalu poskytne vyžití méně či více sportovně zdatným návštěvníkům.

Relaxaci po náročném dni naleznete v Aquacentru Agricola v Jáchymově s bazénem, tobogánem, whirlpoolem, saunovým světem a řadou relaxačních procedur. Příjemné ubytování naleznete v penzionech Dagmar či Dalibor ve studiích s kuchyňským koutem nebo v hotelu Astoria.

Pro letošní léto jsou v nabídce cenově výhodné balíčky DOVOLENÁ V KRUŠNÝCH HORÁCH s polopenzí, vstupy do bazénu, solné jeskyně a wellness procedurami v ceně od 1 300 Kč/osoba/noc. Tento produkt získal 1. místo v kategorii Nejlepší lázeňský a wellness balíček ve Velké ceně Cestovního ruchu 2016/2017.

Využít můžete i speciální nabídku ALL INCLUSIVE v penzionu Dagmar od 1. 7. do 31. 8. za cenu od 2 990 Kč/2 osoby/2 noci.

Pro dámy, které touží společně načerpat novou energii a odpočinout si od stresu a všedních starostí, je připravena DÁMSKÁ JÍZDA v penzionu Dagmar. Čeká na vás příjemné ubytování na 2 noci, polopenze a řada wellness procedur za cenu od 2 900 Kč/osoba.

Přijeďte za zážitky do Krušných hor. Více informací a rezervaci pobytu na www.laznejachymov.cz

 

Firma Léčebné lázně Jáchymov a.s.
Adresa T. G. Masaryka 415, 362 51  Jáchymov
Telefon +420 353 833 333
E-mail info@laznejachymov.cz
WWW www.laznejachymov.czwww.resortjachymov.cz

 

 

Podobné články