06 Čvn

I ocelové dveře umí být estetické a zároveň bezpečné

Vyráběný sortiment dveří nachází široké uplatnění jak v průmyslové, tak v občanské výstavbě.

Když se řekne ocelové dveře, většina lidí si představí mohutný, těžký a hrubě opracovaný kus. Ale dnes už to není pravda. Na některých dveřích není z prvního pohledu ani nepoznat, že se jedná o ocelové dveře, a dokonce i velké bezpečnostní dveře splňují náročné estetické požadavky jejich budoucích uživatelů.

Na základě naší bohaté zkušenosti nabízíme kompletní služby od zpracování cenové nabídky na základě projektu, přes následné zaměření na místě, výrobu a montáž, až po zaškolení z obsluhy a běžné údržby dodaných výrobků. Nedílnou součástí nabízených služeb je i odborné poradenství klientům a provádění povinných ročních kontrol požárně bezpečnostních zařízení.

Všechny vyráběné dveře jsou certifikované, a dveře se speciálními vlastnostmi prošly i všemi předepsanými zkouškami.

V naší nabídce jsou nepožární a protipožární ocelové dveře do standardních lisovaných ocelových zárubní (typ ADORY III), nepožární velkorozměrové dveře a protipožární dveře s vysokou požární odolností do systémovýchzárubní (typ ADORY IV) a speciální dveře, které kromě potřebné požární odolnosti splňují i jiné požadavky – např. dveře do vnějšího prostředí na obvodové pláště budov, bezpečnostní dveře vnitřní i vnější v bezpečnostní třídě RC2 a RC3 s certifikací NBÚ nebo vzduchově neprůzvučné dveře. Dveře se vyrábí v provedení jako plné hladké nebo prosklené, a to včetně speciálních uzávěrů.

  • Ocelové dveře a zárubně
  • Ocelová vrata
  • Prosklené ocelové sestavy
  • Bezpečnostní dveře RC2, RC3

 

 

Zkouška požární odolnosti: Začátek / Po 120 minutách

 

 

 

 

Firma BB Kovo s.r.o.
Adresa Skomelno 3, 338 28  Skomelno
Telefon +420 774 402 858
E-mail info@bbkovo.cz
WWW www.bbkovo.cz

 

 

 

 

 

Podobné články