06 Čvn

KUCHYNĚ TRVALÉ HODNOTY

Firma SEDLÁK INTERIER s.r.o. se specializuje na projektování, design a realizaci kuchyní a bytových interiérů. Naše produkty charakterizuje vysoká kvalita použitých materiálů, perfektní design a dokonalost v každém detailu. Již 25 let nabízíme našim zákazníkům jistotu a spolehlivost. Důvěra zákazníka je pro nás zásadní věc. Máme osobní přístup a vždy se snažíme najít to nejlepší řešení moderního pojetí interiéru. Naši designéři, servisní technici i montážníci jsou pravidelně školeni u výrobců v zahraničí a mají dlouholeté zkušenosti v oboru.

Zaměřujeme se na realizace kuchyní exkluzivních německých značek Eggersmann, Poggenpohl a Beeck Küchen, které splní očekávaní i těch nejnáročnějších zákazníků a zaujmou designem, nadčasovostí a důrazem na detail. Naše kuchyně vybavujeme domácími spotřebiči osvědčených výrobců – Gutmann, Gaggenau, Siemens, Bosch, Miele, Liebherr a Steel.

Součástí naší nabídky je rovněž sedací nábytek, jídelní stoly a židle pro náročné zákazníky od tradičních výrobců jako je Leolux, KFF a Prianera, kteří jsou zárukou nadčasového designu, precizního zpracování s vysokým podílem ruční práce a trvalé funkčnosti splňující nejvyšší ergonomické požadavky.

PŘIJĎTE SE PODÍVAT DO NAŠEHO SHOWROOMU, TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI PŘI ZAŘIZOVÁNÍ VAŠEHO BYDLENÍ

 

Firma SEDLÁK INTERIER  s.r.o.
Adresa Vinohradská 10, 120 00 Praha 2
Telefon +420 224 217 817
E-mail info@sedlakinterier.cz
Facebook stránka www.facebook.com/SedlakInterier
WWW www.sedlakinterier.cz

Podobné články