20 Čvn

Žhavá, navoněná a s velkou výbavou…

I taková může být vaše sauna. Záleží jen na vás, čím si ji doladíte. Možností je nepřeberné množství. V sauně můžete mít kamna s prostorem na nažhavené kameny, ale i noční osvětlení, audiosystém nebo dotykový regulátor teploty.

Už nebudete jen tak sedět

Kdysi byly sauny pouze nudné dřevěné boudy, kde jste se jen potili. Největším rozptýlením bylo sledovat, jak se potí ostatní. Ta doba je však už dávno pryč. Pořiďte si vlastní domácí finskou saunu nebo infrasaunu a budete se v ní cítit jako v obýváku.

Jen si to představte. Do misky zavěšené nad kamny nalijete vonný extrakt – například citrónový, bylinkový nebo s horské borovice – který nádherně prostoupí celou saunu. Pak se pohodlně zaboříte do podsvícených ergonomických opěradel a pustíte si oblíbený playlist ze zabudovaného MP3 přehrávače. Pak už se jen kocháte noční oblohou promítanou na strop. Není to nádhera?

A když se potíte málo, stačí polít vodou kameny na vašich elektrických kamnech, rozvířit vzduch ručníkem a pro lepší prokrvení se jemně šlehat nebo masírovat metličkami z větévek dubu nebo břízy.

Nezapomeňte na to nejdůležitější

Abyste si mohli nerušeně užívat blaho popsané výše, potřebujete hlavně kvalitní elektrická kamna s dostatečným výkonem. Pro finskou saunu doporučujeme 1 kW výkonu na 1 m3 prostoru v sauně. Pokud máte rádi infračervené paprsky, pořiďte si do infrasauny kvalitní zářič, který se rozehřeje už do 1 vteřiny.

Pro kompletní kontrolu se hodí i teploměr, vlhkoměr a hodiny. Veškeré vybavení od kamen přes audiosystémy po metličky najdete na českém e-shopu www.prowellness.cz.

 

Firma PROWELLNESS
Adresa Františka Diviše 1275/1a, Praha 10 – Uhříněves
Telefon +420 800 433 433
E-mail info@prowellness.cz
WWW www.prowellness.cz

 

 

Podobné články