11 Čvc

CASAMODERNA – INTERIÉROVÉ STUDIO S PŘIDANOU HODNOTOU

Název studia zní italsky a nás zajímalo, co si pod ním máme představit a co vše zde můžeme očekávat. Naší prohlídkou showroomu nás provázel přímo jeden z majitelů, pan Jiří Šesták.Je jedním ze tří bratrů (Jiří, Stanislav a Jan), kteří v roce 1991 navázali na tradici jejich rodu a začali se zabývat truhlářskou výrobou pod názvem JSJ Šesták interiéry.

Co bylo v počátku náplní Vaší výroby?

Vždy nás zajímaly nové věci a technologie. Snažili jsme se vycházet vstříc poptávce na trhu a v 90. letech jsme například vyráběli atypické stolky pod elektroniku. Měli jsme a doposud máme kompletně zařízenou truhlářskou dílnu pro výrobu nábytku na zakázku. Pro komplexnost naší nabídky jsme postupně přidávali další a další sortiment, jako např. možnost výběru různých druhů podlah…

Co dále svým klientům můžete nabídnout?

Nabízíme kompletní zařízení a vybavení interiéru od podlahy až ke stropu a to doslova. U nás si můžete vybrat nejen kvalitní nábytek, ale i závěsy, koberce, tapety, osvětlení a dekorace. Spolupracujeme již řadu let s osvědčenými partnery a dodavateli. Naším kritériem je především spolehlivost a 100% kvalita.

Stále se ale naskýtá otázka Vašeho italského názvu. Souvisí nějak s Vaší nabídkou?

V počátku jsme chtěli přilákat mladé lidi a hledali jsme opět kvalitu a krásný design. Již jsme neměli dostatek výrobní kapacity a chtěli jsme našim klientům nabídnout rozmanitý a krásný nábytek. Záměrem bylo vytvořit takový moderní dům nábytku – casa moderna. Název je tedy opravdu inspirován Itálií, protože jsme si pro naši nabídku vybírali dodavatele z Itálie, kteří jsou proslulí krásnými liniemi a designem.

Nabízíte jenom nábytek od italských výrobců?

V počátku tomu tak bylo. Tento nábytek je sice designově překrásný, ale také patří do vyšší cenové kategorie. Abychom měli pro naše zákazníky i jinou alternativu v různých cenových kategoriích, přidali jsme do naší nabídky i krásné designové kousky od jiných zahraničních výrobců kvalitního nábytku. Nyní zde u nás můžete vidět stoly, židle, křesla, pohovky, postele, doplňky a další od německé, dánské, švédské, francouzské, holandské i slovinské firmy. Základem vždy je, aby se jednalo o velmi kvalitní práci.

A co Vaše truhlářská výroba?

Stále souběžně s naší nabídkou tohoto nábytku vyrábíme i svůj vlastní nábytek. Nebojíme se rozličných tvarů i materiálů. Vždy  se jedná o výrobu nábytku na zakázku přímo podle požadavků a prostor klienta. Při této výrobě samozřejmě kooperujeme s českými firmami a čalouníky. U nás si opravdu můžete objednat cokoliv. Nespecializujeme se jen na interiérový nábytek. Dokážeme Vám vyrobit jak kvalitní a krásnou kuchyň, tak i zařídit kancelářské a komerční prostory, i atypy recepcí.

Interiérových studií je docela hodně. Čím se odlišujete od ostatních – v čem je Vaše přidaná hodnota?

Ano, je zde hodně interiérových studií, ale většina z nich je zaměřena na konkrétní směr a styl. My jsme se vždy chtěli odlišit a dali jsme si za cíl, nabídnout našim zákazníkům co nejširší nabídku tak, abychom jim dokázali vybavit interiér přesně podle jejich představ a to do posledního detailu. Co by nenašli u nás, to jsme jim schopni na míru vyrobit. Již zde bylo zmíněno, že máme vlastní truhlářskou výrobu a za sebou již 26 let praxe. Další naší přidanou hodnotou je to, že dokážeme maximálně vyjít vstříc architektům a nabízíme jim i jejich klientům skutečný servis. Dle dohody jsme jim k dispozici brzy ráno, či pozdě večer, dostanou od nás vzorky a jsme schopni s klientem navázat úzký vztah plný porozumění a důvěry. To je na naší práci to nejdůležitější. Když se nám klient svěří do rukou a my pak můžeme tvořit a zařizovat, abychom ve výsledku byli všichni spokojeni.

Pochlubíte se nám nějakou zajímavostí z Vaší práce?

Ono je těžké se chlubit. My máme radost z každé realizace. Vzpomínám, že taková zajímavá zakázka, kterou jsme celou vyráběli sami, byla výroba atypického nábytku pro pana režiséra Jiřího Menzela. Zajímavá spolupráce byla s Holandskou společností, kde jsme dodávali nábytek na luxusní jachty. A samozřejmě nespočet kompletních bytů …

Zbývá tedy už jen pozvat zákazníky do Vašeho studia, aby i oni okusili ten příjemný pocit, který zde vyzařuje. Poradí jim zde opravdoví odborníci ve svém oboru. To vše a ještě mnoho navíc dalšího je www.casamoderna.cz

 

 

 

Podobné články