14 Čvc

SAHCO – DESIGNOVÉ LÁTKY, TAPETY A DEKORACE

Společnost SAHCO zkrášluje lidem život už od roku 1831, kdy byla v Bambergu nedaleko Norimberku založena jako textilní obchodní společnost. Dnes jsou její pobočky rozesety po celém světě a jsou oblíbeným místem všech, kteří hledají originální inspiraci pro svůj interiér.

SAHCO navrhuje unikátní design komerčních prostorů i soukromých rezidencí, zámků, luxusních jachet, stejně tak design interiérů slavných filmových projektů. SAHCO je pro renomované interiérové designéry a architekty současnou definicí luxusu a první volbou pro nejlepší kvalitu, která nepozná žádné kompromisy.

Značka DIAMOND DESIGN pracuje s jedinečným portfoliem společnosti SAHCO, které čítá designové látky klasického, moderního nebo avantgardního vzhledu, tapety, koberce a interiérové dekorace, jako jsou polštáře a luxusní úvazy na záclony a závěsy. Naši designeři kombinují ležérnost s elegancí a citlivostí, s jasným prohlášením. Vždy je klientům poskytován velice individuální přístup opřený o dlouholeté odborné znalosti a o estetická a umělecká kritéria značky DIAMOND DESIGN.

S jedinečnou nabídkou produktů společnosti SAHCO se můžete seznámit na našich showroomech a s našimi specialisty vybrat to nejlepší pro váš interiér.

 

Značka DIAMOND DESIGN
Showroomy PRAHA, BRNO, HRADEC KRÁLOVÉ, ČESKÉ BUDĚJOVICE, OSTRAVA, ZLÍN, OLOMOUC, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
E-mail info@diamonddesign.cz
WWW www.diamonddesign.cz

 

Podobné články