17 Čvc

Moderní technologie pěstování rostlin

Díky vysoce kvalitní technologii a dlouhodobé spolupráci se zahraničními partnery vám doporučíme rostliny mnoha druhů, velikostí a tvarů, které se pomocí designových nádob stanou nedílnou součástí vašeho interiéru.

Návrh květinové výzdoby interiéru:

–  Navrhneme skladbu rostlinné výzdoby a nádoby sladíme přímo pro váš interiér.

–  Atraktivní rostliny, jak od malých stolních, tak po velké stromy o výšce až 10 metrů přizpůsobíme vaším požadavkům a pro konkrétní podmínky prostředí.

Realizace celé zakázky: 


– Vaši zakázku zrealizujeme ve velmi krátkém časovém horizontu na klíč.

Kompletní servis a následná péče o rostliny:

–  O vaše rostliny se dlohodobě postaráme i po realizaci.

–  Provedeme odbornou údržbu rostlin, která zajistí minimální nebo prakticky žádnou starost ze strany zákazníka.

Jak správně zavlažovat hydroponicky pěstované rostliny?

Hydroponie není žádná věda. Tímto způsobem můžeme pěstovat většinu rostlin. Přesto se někdy může vyskytnout problém, který je třeba řešit s odborníkem. Často tento problém spočívá v nastavení závlahy.

 

Jak zalévat? Stačí jednou měsíčně

Péče o hydroponicky pěstovanou rostlinu je minimální. Zaléváte ji třikrát méně než rostlinu v půdě a v klidu si můžete odjet na dovolenou. Substrát, ve kterém je rostlina zasazena, je vysoce nasákavý, udržuje dostatek vláhy a rostlina prospívá. Jakmile má ale rostlina nedostatek vody, začne se chránit právě stáčením listů. Svinutím totiž omezuje odpar. V dalším stádiu by došlo k usychání starších listů.

„Problém může spočívat také v zálivce do vodoznakové šachtycož je špatně. Rostliny jsou pak závislé na kořenech, které prorostou do vody pod dvojité dno. Profil je suchý až vyprahlý. Rostliny musíte zalévat po celé ploše substrátu, aby byl profil provlhčený, nasáklý vodou a vytvářel tak optimální klima pro růst kořenů.“

Pronájem květin: 


  • –  Zajistíme dlouhodobý pronájem květin na výzdobu vašeho interiéru.
  • –  Obraťte se na nás, v měsíční splátce je zahrnuta nádoba, rostlina, kompletní péče o rostliny a výměna v případě odumření nebo poškození.

Pozvánka do showroomu: 


– Přijďte se inspirovat do showroomu v Čestlicích ve skladovém areálu čp. 271, kde vám naši odborní pracovníci ukážou veškerý sortiment a zodpoví všechny dotazy.

 

Firma Matouš Hydroponie, s.r.o.
Adresa Říčanská 392, 252 43  Průhonice
Telefon +420 267 750 909, 267 750 217
E-mail info@hydroponie.cz
WWW www.hydroponie.cz

 

 

Podobné články