18 Čvc

Po práci na zahradě si dopřejte saunu

Saunu už dnes můžete mít i v malém bytě 1+1. Ale nic se nevyrovná klasickému saunování venku. Postavte si svou saunu na zahradě a po pořádné dřině si užijte zasloužený relax.

 

Jaru to letos trvalo trochu déle, ale už je snad konečně tady. A přichází tak i čas postarat se o svou zahradu – nachystat záhony, zasít, prostříhat stromy, pohnojit trávník. Stihnout toho musíte hodně a proto je třeba si po práci udělat čas i na relaxaci a regeneraci bolavého těla.

Nejčastějším problémem jsou bolavá záda a klouby a když se pracuje do večera, tak se může přitdat i nachlazení. Na jmenované i další problémy pomáhá saunování. Co takhle věnovat prostor jednoho záhonku své vlastní venkovní sauně?

Ze sauny máte zahradu jako na dlani

Jen si představte, jak po celodenní dřině odhodíte špinavé zpocené oblečení, dáte si sprchu a pak zalezete do vyhřáté sauny. A z ní můžete pozorovat, jak dobrou práci jste odvedli.

Přesně takový komfort umožňují zahradní saunové domky o rozměrech od 5 × 3,9 m se sprchovým koutem a prostorem pro odpočinek, až po 11metrové domy s ochlazovacím bazénkem a obytnou místností s krbem. Stačí přivést vodu a elektřinu.

     

 

Pokud máte bazén nebo jezírko, můžete se ochlazovat tam, v tom případě vám stačí venkovní sauna o rozměrech 1,7 m × 1,6 m × 2 m.

Navíc si můžete zvolit design sauny, který vám vyhovuje a zapadá do konceptu zahrady. Je libo saunu s kamenným obkladem? Není problém. A vnitřek zase můžete vybavit třeba audiosystémem, LED osvětlením nebo dotykovým regulátorem teploty.

Venkovní sauna udělá z vaší zahrady místo dokonalé relaxace. Nechte si postavit tu svou od odborníků s české firmy SaunaSystem.

 

     

 

Firma SAUNASYSTEM s.r.o.
Adresa Františka Diviše 1275/1a
Telefon +420 800 433 433
E-mail info@saunasystem.cz
WWW www.saunasystem.cz

 

Podobné články