19 Čvc

Nabízíme řešení pro Vás, kteří máte doma málo místa a i přes to si chcete dopřát kvalitní lehací plochu pro spánek Váš i Vašich návštěv.

Chytrá pohovka Ason Duo nabízí komfortní sezení i spánek. Lze ji přeměnit na lůžko během pouhých tří vteřin a velmi snadno ji také složíte. Taková pohovka je ideálním řešením pro bydlení v garsonce nebo malém bytě. Získáte díky ní více prostoru i pohodlné lůžko, na kterém si dopřejete kvalitní odpočinek.

 

 

Ideální pro každodenní spánek

Myslíme na vaše pohodlí, proto je rozkládací pohovka vybavena lamelovým roštem, který se dá v případě potřeby zdvojit. Díky tomu lze nastavit tuhost jednotlivých lamel.

 

Snímatelné potahy

Hlavní povlak matrace je snímatelný. Což zaručuje snadnou údržbu, čištění a případnou inovaci vzhledu pohovky.

 

Kvalitní čalounické látky

Ve většině případů používáme polyester či látky s různými podíly přírodních materiálů. Zvolené materiály se vyznačují dobrou odolností proti oděru a stálo-barevností. Používané potahové látky si zachovají barvy a tvar po dlouhou dobu s ohledem na běžné užívání.

Možnost nesmáčivých, omyvatelných či nehořlavých úprav.

 

Kvalitní matrace

Na matrace je použita vysoko-objemová PUR pěna s gramáží 30 kg/m3,výška 10cm, nebo studená pěna při výšce 12 cm s gramáží 40 kg/m3.

Matrace je uložena v ochranném obalu z netkané textilie. Ta slouží jako ochrana před vniknutím nečistot a vlhkosti do jádra matrace.

Ocelová konstrukce

Pohovka má pevnou celo – ocelovou kostru s lamelovým roštem. Díky tomu je zaručena dlouholetá životnost, bez náročnější servisních zásahů.

 

Více komfortu?

Pořiďte si rozšíření Duo-Mat a získáte 15-ti cm vysokou matraci s nopovou vrstvou. Úložný prostor a zadní čelo již v základní nabídce.

NÁHRADNÍ POVLAKY A POTAHY

K pohovce si můžete dokoupit kompletní sadu náhradních potahů, pro případ, že ty původní půjdou do čistírny a nebo chcete Duo či DUO-MAT změnit a dát mu nový vzhled. Potahy je možné pořizovat i samostatně.

ÚLOŽNÝ PROSTOR POD SEDACÍ ČÁST POHOVKY

Pohovky DUO můžete rozšířit o úložný prostor, který se nachází pod sedací částí. Každá pohovka již má v sobě zabudovanou přípravu pro toto rozšíření.

POLŠTÁŘE A PODHLAVNÍKY A PODRUČKY PRO JEŠTĚ VYŠŠÍ KOMFORT

Pro sestavy DUO a DUO-MAT  dodáváme praktické podhlavníky a polštáře a kovové či čalouněné polohovatelné područky. Pro pohovku Duo dodáváme navíc zadní čelo lůžka se snímatelnou látkou na pevné ocelové kostře a úložný prostor.

 

Firma Kolinger
Adresa Voctářova 679, 180 00  Praha 8 – Libeň, v areálu stavebnin Big Mat 1. patro
Telefon + 420 222 325 142, +420 776 325 142
Email nabytek@kolinger.com
WWW www.kolinger.com, www.chytre-pohovky.cz

Podobné články