21 Čvc

Designové tapety na míru od českého výrobce

Jediný český výrobce tapet s vlastní výrobou

Společnost Vavex 1990 s. r. o. působí na českém trhu již 27 let.

Významným milníkem v rozvoji společnosti byla koupě a rekonstrukce objektu – továrny na výrobu tapet v Teplicích.  Tím se Vavex stal jediným českým výrobcem tapet s vlastní výrobou. Společnost Vavex zároveň na českém trhu zastupuje významné zahraniční výrobce, jako např. společnost Graham &Brown z Anglie, Grandeco z Belgie a také holandského výrobce Eijffinger a také společnost LEN-TEX z USA, která vyrábí tapety vhodné k použití právě do hotelů.

Tapety pro hotely

Tapety pro hotely by měly splňovat nejpřísnější technické požadavky na odolnost proti nárazům, požární odolnost a v neposlední řadě by měly mít snadnou údržbu – tzn. omyvatelnost (otěruvzdornost).

Všechny tyto vlastnosti splňují tzv. kontraktační tapety zn. LEN-TEX. Kontraktační je nazýváme z důvodu, že se vyrábějí na zakázku přímo pro daný projekt, jako např. hotely, administrativní prostory, nemocnice apod. Americká firma LEN-TEX zvolila pro tyto tapety textilní podklad s nánosem vinylu, a to v šíři 136 cm a návinu rolí 30-50 bm. Výroba těchto tapet na zakázku je vhodná pro plochy od 1000 m². Samozřejmostí jsou veškeré protipožární a hygienické certifikáty a soulad se standardy nejlepších světových hotelových řetězců.

Vzory je možné vybírat z několika vzorkovnic, kde je cca 200 motivů, každý ve 30-50 barevných provedeních.

Výběr nejprodávanějších vzorů v množství cca 300m² má Vavex skladem a je možné si je prohlédnout i na stránkách www.vavex.cz.

Kromě těchto kontraktačních tapet je samozřejmě možné použít pro hotely i jakékoliv jiné kvalitní vinylové tapety (doporučujeme plošnou hmotnost 340- 540 g/m²) od firem Atlas Walcoverings, Sirpi, Eijffinger apod.

Možnost výroby tapety na zakázku

Do veřejných prostor nebo designových hotelů navrhují designéři vlastní vzory, které je Vavex 1990 schopen pro Vás vyrobit na zakázku i ve velmi malém množství na digitálním tiskovém stroji s latexovou technologií.

Tapety od začátku až do konce

Pokud budete mít zájem o celkovou realizaci včetně vytapetování, neváhejte společnost Vavex 1990 s. r. o. kontaktovat. Mají za sebou celou řadu investičních projektů, při kterých realizovali zakázky od těch nejmenších, až po kompletní tapetování hotelů s výměrou 15 – 20.000 m².

Mezi nejzajíměvější projekty, při kterých byly použity tapety od Vavexu patří např. Hotel Metropol Praha, Hotel Millenium v Karlových Varech, Hotel Marriott v Plzni, Hotel Lions Nesuchyně, Airport hotel Marriott v Praze-Ruzyni. Mezi veřejné prostory, které také tapetovali patří mnoho nemocnic, ordinací a budov státní správy a samosprávy.

 

Firma VAVEX 1990 s. r. o.
Adresa Dělostřelecká 330 Příbram 261 01
Telefon + 420 318 625 748, +420 777 004 020
E-mail vavex@vavex.cz
Facebook stránka https://www.facebook.com/Vavex1990Sro/?fref=ts
WWW www.vavex.cz

Podobné články