24 Čvc

MIRKA BURIANOVÁ a DIAMOND DESIGN v Českých Budějovicích

Mirka Burianová

Značka DIAMOND DESIGN působí na českém trhu již několik let a svým klientům zajišťuje návrhy, realizace a servis v oblasti interiérové a exteriérové stínící techniky, interiérových tapet a programu outdoor living, pod kterým se skrývají markýzy, pergoly a designový venkovní nábytek.

       

Jednatelkou budějovického showroomu je Mirka Burianová, která se v oboru exteriérové a interiérové stínicí techniky pohybuje už více než deset let. Se svými klienty, individuálními zákazníky, architekty i bytovými designery, se potkává přímo v místě realizace a následně právě ve svém showroomu ve Staroměstské ulici, který je vybaven téměř všemi produkty, které DIAMOND DESIGN nabízí. Klientům se naskýtá opravdu nevídaná podívaná. Mohou si vybrat ze stovek interiérových textilií a tapet nejrůznějších designů, struktur a materiálového složení. V portfoliu Mirky Burianové jsou materiály renomovaných světových značek, jako jsou Sahco, Casamance, Houles, Casadeco a mnohé další. Stylový showroom je vybaven vzorky interiérové stínicí techniky, tedy nejrůznějšími druhy a typy rolet a žaluzií. Pro vaši inspiraci jsou zde rozličné materiály používané pro venkovní markýzy, a screenové rolety, včetně všech technických záležitostí, tedy pohonů a ovládání. Do produktového portfolia budějovického showroomu patří také luxusní hliníkové pergoly značky Renson.

       

Mirka Burianová, designerka a projektová manažerka v jedné osobě, za svými klienty cestuje po celém Jihočeském kraji. Navrhuje, kombinuje, zaměřuje, zajišťuje realizace. Každý nový projekt bere jako velkou výzvu a pod jejími rukami vznikají opravdu jedinečná řešení interiérového i exteriérového zastínění.

Značka DIAMOND DESIGN
Adresa Staroměstská 1504/1, České Budějovice
 Telefon:  +420 773 785 380
E-mail burianová@diamonddesign.cz
WWW www.diamonddesign.cz

Podobné články