31 Čvc

Německý interiér je velmi nadčasový a díky použití tradičních materiálů jeho vzhled i po letech nezestárne a hravě konkuruje nejnovějším trendům v nábytkovém designu.

Každý si jistě dokáže představit pod pojmem italský design nějakou věc s konkrétními nezaměnitelnými tvary, ať už se jedná o často extravaganci italských automobilových značek, či luxusní kožené italské sedací soupravy atypických tvarů. Ale německý design? Pokud zůstaneme u automobilů, představa není příliš složitá. Na celém světě existuje řada fanoušků BMW, Audi, či Mercedez-Benz a každý z nich Vám jistě dokáže vyjmenovat řadu důvodů, proč je právě jeho oblíbená značka automobilu ta nejlepší. Jak si ale stojí německý nábytek mezi konkurencí ostatních nábytkářských velmocí? Co ho definuje?

Je to naprosto stejné jako u automobilů. Podobně jako se ve tvarech každého německého automobilu snoubí propojení umění a průmyslu, tak se v designu německého nábytku odráží důraz na věcnost a funkčnost. Tento funkcionalismus, důraz na detail a často až bázlivá snaha vyvarovat se příliš experimentálním tvarům tvoří duši každého německého interiéru.

Německý interiér definují na jedné straně moderní materiály, na druhé straně kombinace s tradičními přírodními materiály jako dub, ořech a další. Tyto dva přístupy pak spolu přispívají ke kultivaci křivek celého designu. To vše navíc podpořené silným argumentem „Made in Germany“.

Naše realizované interiéry proto působí velmi svěžím a moderním dojmem, nikoliv však výstředně. Německý interiér je velmi nadčasový a díky použití již zmiňovaných tradičních materiálů jeho vzhled i po letech nezestárne a hravě konkuruje nejnovějším trendům v nábytkovém designu.

Nabídka německého interiéru zahrnuje kompletní vybavení bytového interiéru; skříně, postele, boxspringové postele, obývací stěny, konferenční stolky, jídelní sety, sedací soupravy, křesla a další. Zároveň všechny produkty jsou vysoce variabilní, a to jak co se týče rozměrů, tak i možnosti materiálového provedení. Dále nabízíme vytvořeni 3D vizualizace konkrétních bytových prostor konečného zákazníka ve stylu německého interiéru. V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat.

www.sedacky-ponsel.cz, www.gwinner.cz, www.loznice-wiemann.cz

Podobné články