04 Srp

DISKRÉTNÍ PROSTŘEDÍ PRO JEDNÁNÍ I PRÁCI

V současné době jsou hodně moderní open-space prostory s oddělenými jednacími místnostmi a kancelářemi, které jsou většinou prosklené. Jak ale zajistit příjemné a nerušené prostředí pro práci i pro jednání s klientem a nenarušit při tom čistotu prostoru žaluziemi, kterou jsme získali skleněnými příčkami?

Řešením pro tyto situace je SMART GLASS – CHYTRÉ SKLO – ŘÍZENĚ PRŮHLEDNÉ SKLO PDLC.

Jednou z možností, které laminace skla nabízí, je využití vlastností speciálních, elektricky ovládaných fólií na bázi tekutých krystalů (PDLC). Tuto pokročilou technologii nabízí společnost MIJA – THERM, s.r.o. jako jedna z mála firem na českém a slovenském trhu

Jejich prostřednictvím uvidíte věci v úplně jiném světle! MIJA-GLASS Smart chytrá skla jsou unikátní řešení pro místa, kde je potřeba podle vzniklé situace snadno a rychle změnit průhlednost skleněných příček, postačí Vám k tomu pouhé stisknutí tlačítka! Další výhodou může být možnost využití stěny v neprůhledném stavu jako projekční plochy. Tuto fólii lze kombinovat s čirými, nebo tónovanými skly různých typů a tvarů podle Vašich představ, či s řezanou grafikou a pískováním skel. Tím interiér čistým řešení ozvláštníme a jeho praktické využití nám poskytne nemalé výhody. SMART GLASS skla Vám rodinná firma MIJA-Therm, která na českém trhu v oboru stavebního skla působí již 25 let, dodá či namontuje na míru a s profesionálním přístupem.

Prostřednictvím SMART GLASS budete viděni jen když budete chtít!

Vlastnosti SMART GLASS – řízeně průhledného skla:

  • soukromí a bezpečnost s architektonickou ladností 
  • doplňuje Váš design interiéru či exteriéru
  • soukromí bez zbytečných závěsů a žaluzií na které přistává prach a bakterie
  • kombinace designového prvku a ničím nerušené funkčnosti
  • může sloužit jako projekční plocha
  • dálkové ovládání
  • ovládání pomocí SmartPhone

V jejich nabídce, ale nalezneme i jiné speciality. Například MIRROR – TV, kdy je možnost mít televizi či monitor v místnosti naprosto diskrétně ukryté za skleněným obkladem stěny, či za zrcadlem. Ve chvíli, kdy je televize vypnutá, stěna je k nerozeznání od běžných zrcadlových skel, po zapnutí obrazovky se však tato její část zprůhlední a Vy můžete nerušeně sledovat svůj oblíbený pořad, či firemní prezentaci.

Součástí ucelené nabídky firmy MIJA –THERM, s.r.o. jsou i návrhy řešení, konstrukční a výrobní dokumentace a velmi úzká spolupráce s architekty a projektanty již v počátcích návrhu řešení.

 

   

  

 

 

Více informací o světě skla najdete na: www.mija-t.cz

 

Firma MIJA-Therm, s.r.o
Adresa U splavu 46, 788 13 Rapotín
Telefon +420 777 30 30 38
Telefon +420 777 031 000
Email info@mija-t.cz
WWW www.mija-t.cz

Podobné články