06 Srp

LUXUSNÍ ROUBENÉ CHALUPY V SRDCI KRKONOŠ

Pronajměte si luxusní roubenou chalupu s bazénem a vířivkou v obci Černý Důl

Plánujete netradiční dovolenou s nezapomenutelnými zážitky v tuzemsku ? Pořádáte pravidelná roční setkání s rodinou či přáteli ?

Máme pro vás skvělý tip, místo , kde na vás dýchne nostalgie starých časů, avšak s luxusním vybavením a nezapomenutelnou horskou přírodou v samém srdci Krkonoš.

Vybrat si zde můžete ze čtyř nově vystavěných roubených chalup, situovaných na okraji Černého Dolu v Krkonoších s bezproblémovou přístupností po zpevněné asfaltované komunikaci.

Každá z chalup nese jméno po svém původním určení – Roubalka, Šípková, Ledárna a Brusírna. Všechny byly vystavěné s láskou a dokonalostí v každém detailu firmou Kompletní stavby Roubal, pod pečlivým vedením pana Martina Roubala.

Rádi bychom vás dnes blíže seznámili s chalupou Brusírnou.

Tato nejmodernější chalupa s řízným názvem Brusírna, která v sobě nese doby dávno minulé s nejnovějšími technologiemi a vybavením, byla postavena z jehličnatého stromu borovice douglasky a její čistý design dotváří materiály – žula, sklo a železo.

Ubytovat se zde může až 12 lidí, jelikož čítá dvakrát čtyřlůžkový a dvakrát dvoulůžkový pokoj. Naleznete zde plně vybavenou kuchyň včetně kávovaru.

Výrobě veškerého skleněného osvětlení byla přítomna paní Kateřina Roubalová se svým manželem Martinem, aby vdechli tvar a život neotřelým kouskům světel pod vedením zkušeného skláře.

Chalupa má oproti ostatním roubenkám velká skleněná okna, díky kterým si vychutnáte výhled do koruny stromů a na protékající horský potok s oblázky od nejmenších kamínků po obrovské balvany.

Schody od chalupy k potoku jsou pečlivě sesazeny ze stejných kamenů , které lemují osvětlený potok, zkrátka dokonalá souhra přírody s užitným okolím stavby.

Chalupa je vybavena kachlovými kamny a saunou, po které se lze schladit ve venkovním koupacím sudu.

Večerní posezení s rodinou či přáteli ve vinném sklípku, jež je součástí chalupy , dotvoří už tak dokonalý obraz ideální dovolené plné relaxu a pohody.

Už nebudete chtít jinam a budete se rádi vracet.

Neváhejte a zarezervujte si dovolenou  zde:

http://www.chalupyroubal.cz/chalupa-brusirna/rezervace-4/?house=Chalupa%20Brusirna

 

 

Podobné články