15 Srp

LUCIE MALÁROVÁ tvoří pro značku DIAMOND DESIGN

Pro designérku a jednatelku olomouckého showroomu značky DIAMOND DESIGN je interiérový design srdeční záležitostí. K současnému stavu, kdy se Lucie realizuje na poli interiérového designu, směřovaly její kroky už od dětství. Přes malbu a fotografii se dostala k oděvnímu řemeslu, pak se pustila do studia architektury a stavitelství. A ve sebevzdělávání na poli interiérového designu nepolevuje ani dnes. Pro tento rok má v diáři podzim zaplněnými kurzy a semináři týkající se designu a uměleckého pojetí barev. Nejdříve ji ale můžete potkat na zářijovém veletrhu For Arch v Praze – Letňanech, v expozici značky DIAMOND DESIGN.

Prvním krokem do designového světa pro ni byla realizace showroomu vzorového bytu v Rezidenci Hugo Haase v Brně. Po několika letech teamové spolupráce s projektanty na rekonstrukcích rodinných domů, hotelů a dalších komerčních objektů v létě roku 2016 otevřela se značkou DIAMOND DESIGN svůj olomoucký showroom.

Zde nabízí širokou škálu tapet a interiérových textilií světových značek, interiérovou i exteriérovou stínicí techniku a program outdoor living, pod kterým se neschovává nic jiného než markýzy, velkolepé pergoly s designovým venkovním nábytkem a zkrátka vše, co dělá náš život příjemnějším.

V Luciině království, v showroomu DIAMOND DESIGN na Vídeňské ulici v Olomouci, můžete strávit tolik času, kolik potřebujete, abyste si prošli nepřeberná množství kvalitních textilních materiálů z posledních kolekcí světových značek a vzorníky s designovými tapetami, vybíranými ve veletržních palácích v Luciině milované Paříži. Ve městě, kde čerpá inspiraci, „na místech, která vás očarují a vtáhnou do děje světového designu“ – jak se Lucie vyjadřuje o každoroční události a designerském svátku „Paris Deco off“.

Dialog s klientem začíná na showroomu, kde si klient může na jednom místě vyzkoušet všechny varianty interiérového stínění, dotknout se a porovnávat látky světových značek, či autorská díla návrhářů. V prostředí klienta se upřesní a dotvoří celý koncept interiéru. Realizaci provádí zkušení specialisté z DIAMOND DESIGN, pod dohledem Lucie.

Pokud právě řešíte své bydlení, zařizujete komerční prostory pro podnikání a potřebujete radu, pomoc a inspiraci, jste srdečně zváni. Zastavte se v příjemném prostředí plném inspirací.

  

  

adresa showroomu:

DIAMOND DESIGN

Vídeňská 634/6

779 00 Olomouc

telefon: +420 778 494 223

e-mail: malarova@diamonddesign.cz

webové stránky: www.diamonddesign.cz

Podobné články