19 Srp

Zorganizujte si kancelář i pracovní stůl barevně se Semikolon organizéry a kancelářskými vychytávkami

Semikolon: dejte kanceláři barevný řád

Praha 7. srpna 2017 – Semikolon neboli středník je německá značka specializující se na designové kancelářské potřeby. Nově ji naleznete na největším českém e-shopu s psacími potřebami PenShop.cz. Mezi produkty značky Semikolon můžete vybírat z papírenských výrobků, jako jsou bloky a sešity, pořídit můžete i nejrůznější organizéry, boxy, desky a další úložné prostory, které vám umožní zachovat na pracovním místě pořádek a zároveň jej zpestřit. Společným rysem výrobků značky Semikolon je totiž mnoho (až 14!) výrazných barevných variant v kombinaci s čistým designem, který padne do každého interiéru ať už doma nebo v kanceláři.

Kompatibilita

Doplňky jsou vzájemně kompatibilní, takže třeba stolní organizér (od 423 Kč) můžete doplnit například stojánkem na tužky (264 Kč) a stolním bločkem s 800 papírky (264 Kč). Ty, stejně jako ostatní produkty, se doplňují nejen tvarem a velikostí, ale i barvami. Díky tomu je možné pořídit zápisník, blok i desky v témže odstínu a sladit si tak celou kancelář.

Pořídit si můžete například linkované bloky velikosti A4 (343 Kč), A5 (264 Kč) či A6 (184 Kč), všechny ve 14 moderních barevných variantách. Mezi produkty Semikolon patří také nejrůznější boxy, například na ukládání DVD (794 Kč), vizitek (529 Kč) nebo dokumentů velikosti A4 (794 Kč). Dále také pořadače a organizéry (476 Kč) nebo speciální krabice na ukládání obuvi s průhlednou přední stranou. Praktický shoebox můžete zakoupit rovněž v 15 moderních barevných variantách za 661 Kč.

Produkty značky Semikolon, ať už se jedná o papírenské výrobky nebo kancelářské potřeby, se vyrábějí stejné dnes jako před téměř 30 lety, kdy byla značka založena. Jedná se o nadčasové a kvalitní doplňky, které nepodléhají rychlým trendům. Semikolon představuje mezi kancelářskými doplňky moderní klasiku. Nechte se inspirovat a vytvořte si kreativní a přehledné pracovní prostředí.

Produkty si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo přímo na penShop.cz, kde různé barevné varianty najdete vždy v detailu produktu: http://www.penshop.cz/semikolon/c-2598/

.

Podobné články