22 Srp

5 největších mýtů o saunování

O saunování koluje spousta polopravd a mýtů. My jsme vybrali 5, kterým lidé nejčastěji podléhají. Zjistěte sami, že na nich není ani trochu pravdy.

1. Vlastní sauna se nevyplatí

Jedno domácí rodinné saunování vyjde na 50-60 Kč. Takovou cenou komerční sauny konkurovat rozhodně nemohou. Zároveň ušetříte čas a finance za dojíždění. A saunu máte k dispozici 24 hodin denně. Ten absolutní klid, soukromí a pohodlí nikde jinde nedostanete.

2. Sauna se vejde jen do domu

Je to přesně naopak, saunu můžete mít i v malém panelákovém bytě. Nejmenší sauny vyžadují jen 1 m2 a zásuvku. Taková sauna bohatě stačí pro večerní relaxaci i příjemné chvilky s partnerem. A nevyjde draho.

3. Saunu nesladíte s interiérem

To platilo možná dříve, kdy se vyráběly jen typové sauny ze dřeva a zákazník nemohl jejich podobu ovlivnit. Dnes už je jiná doba. Můžete si pořídit třeba sauny na míru s bezrámovým prosklením, kamenným obkladem nebo třeba s fošnami s masivního cedru.

4. Na rozehřátí infrasauny si počkáte

Nahřátí levných infrasaun s nekvalitními infrazářiči skutečně trvá i několik desítek minut. Například špičkové zářiče Philips Vitae se ale zahřejí už za sekundu od spuštění. Jenom shodíte oblečení, zmáčknete spínač a můžete se saunovat.

5. Infrasaunování je k ničemu

Infrasaunování působí úplně jinak, než klasické saunování. Infrapaprsky pronikají 4 cm pod kůži až ke kostem a svalům, regenerují poškozená vlákna a pomáhají od bolesti.

Nechte si vyrobit saunu na míru od české společnosti SaunaSystem a zažijete jedinečnou atmosféru bez mýtů a nepodložených polopravd.

 

     

  

 

Firma SAUNASYSTEM s.r.o.
Adresa Františka Diviše 1275/1a
Telefon +420 800 433 433
E-mail info@saunasystem.cz
WWW www.saunasystem.cz

 

 

Podobné články