28 Zář

Postele z exotického masivu značky ECLISSI

ECLISSI je českým výrobcem specializujícím se na výrobu postelí a ložnic z exotického masivu MALAJSKÉHO DUBU. Firma vznikla v poměrně nedávné době a prakticky od zahájení výroby dodává postele z tohoto masivu do prodejní sítě se zdravým spaním po celé České republice a na Slovensko.
„Naše zákazníky jsme dokázali rychle přesvědčit o tom, že naše ložnice z MALAJSKÉHO DUBU jsou opravdu kvalitní a designově zajímavé. Snažíme se, aby naše výrobky byly především ve špičkové řemeslné kvalitě říká majitel firmy Milan Holubička a dodává. Kvalitní postel a spokojený zákazník jsou pro nás prioritou.
Začátkem letošního roku jsme si pro naše zákazníky připravili hned dvě novinkové postele, a navíc jsme naši nabídku povrchových úprav doplnili o kvalitní přírodní oleje v trendy barvách. Před Vánoci plánujeme uvést na trh další dvě nové masivní postele ve stále oblíbenějším minimalistickém stylu. Design těchto novinkových postelí je do jisté míry ovlivněn spoluprací s bytovými architekty, které věnujeme velikou pozornost. Tato spolupráce je pro nás velmi důležitá, protože při ní přicházíme do styku s koncovým zákazníkem a máme tak možnost reagovat na jeho konkrétní požadavky. Většinu těchto praktických připomínek pak přenášíme do standardní sériové výroby našich masivních postelí.“
Kdo by kvůli exotickému masivu čekal příliš vysoké ceny za jednotlivé modely bude možná příjemně překvapený. Je možné si nechat zpracovat konkrétní cenovou nabídku ať už na samotnou postel nebo celou ložnici doplněnou o kvalitní rošty a matrace českých výrobců, s kterými firma ECLISSI LOŽNICE spolupracuje. Vaší konkrétní představu o designu nové masivní postele nebo nábytku do celé ložnice Vám designéři firmy pomohou doladit, tak aby bylo vše podle Vašich představ. Především, ale praktické a funkční.

Více informací na www.eclissi.cz

Kontakt:
ECLISSI LOŽNICE
Josefův Důl 343
46844 Josefův Důl
Email: info@clissi.cz
Tel: 732 940 703

Podobné články