04 Říj

Chytré a pohodlné a úsporné vytápění pro Váš dům.

Tepelné čerpadlo vzduch voda je moderní a bezobslužný zdroj tepla pro Váš dům s vysokou účinností. Naše zařízení AC Heating Convert AW v sobě kombinují prověřené technologie a nejnovější software. Mají vynikající výsledky, snižují náklady na vytápění a jsou šetrná k životnímu prostředí.

Tepelná čerpadla AC Heating české výroby

Jsou určena pro vytápění rodinných domů, bytových domů i komerčních komplexů. A jsou vhodná pro radiátory, podlahové vytápění, stěnové topení, stropní chlazení. Řídicí systém xCC umožňuje v základním vybavení možnost připojit k internetu. Jedná se o zařízení v nejúspornější energetické třídě A +++.

Poradíme Vám, jak vhodně vybrat tepelné čerpadlo

Díky velkému počtu realizací máme dostatek praktických zkušeností. Jsme schopni Vám navrhnout a instalovat tepelné čerpadlo jako kompletní řešení vytápění, včetně regulace celého topného systému. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Navrhujeme tepelná čerpadla tak, jako bychom si je navrhovali k sobě domů.

Spolehněte se na kvalitní komponenty

Použitím vyspělé techniky regulace jsou tepelná čerpadla vzduch voda AC Heating úspornější, tišší, méně náročná na instalaci a mají delší dobu životnosti v porovnání s většinou konvenčních systémů. Standardně poskytujeme plnou záruku po dobu 7 let, a to bez příplatků a povinných ročních prohlídek.

tým AC Heating

info@ac-heating.cz
+420 775 640 374
www.ac-heating.cz

Podobné články