17 Říj

Spa resort Tree of Life – půvab moderních lázní

Pokud si chcete odpočinout a zažít něco neobvyklého, přijeďte do Spa resortu Tree of Life. Tree of Life je vlajkovou lodí společností Lázně Bělohrad a.s. a najdete jej uprostřed kouzelné přírody východních Čech. Tree of Life je luxusní hotel s vynikajícím lázeňským a wellnesovým zázemím. Procedurální část resortu nabízí celý komplex individuálních lázeňských procedur, bazén a fitness aktivity. V originálním Organic spa si můžete dopřát různé druhy saun či parní lázeň a v Garden spa můžete pod širým nebem odpočívat v teplé vířivce. Pohybová laboratoř donutí vaše svaly pracovat správným způsobem a Beauty spa vám nabídne široké spektrum kosmetických procedur pro celé tělo.

 

Zbavte se únavy, stresu a přebytečných kil

Lázně Bělohrad Vám, díky své stotřicetileté historii, umí nabídnout ideální kombinaci léčebného a rekondičního lázeňství. A Spa resort Tree of Life z těchto letitých zkušeností těží. Rekondiční programy staví na jedinečné slatině, vodoléčbě, masážích a řadě terapií, které přinášejí úlevu bolavým svalům a kloubům. Praktikujeme celostní přístup a snažíme se obnovit nejen fyzickou sílu, ale i energii a chuť do života.

Vytvořili jsme řadu programů, které pomáhají ve specifických situacích např. během těhotenství, klientům s únavovým syndromem, klientům s nespavostí a v neposlední řadě i v boji s nadváhou.

Pohodlné pokoje, kolonádní chodby a zázemí pro firemní akce

Spa resort Tree of Life překvapí vysokým standardem ubytování a elegantními prostorami kolonádních chodeb. Hotel nabízí komfortní dvoulůžkové pokoje s velkou koupelnou a příjemným interiérem. Všechny pokoje mají balkon s výhledem do parku a klimatizaci. Nároční hosté ocení i prostorné apartmány s pracovním koutem a čajovou kuchyňkou.

Pokud jste milovníci dobrého jídla, pak určitě oceníte i skvělou gastronomii. Restaurant Vernissage nabízí všechna jídla formou teplých a studených bufetů a denně vás překvapí svou „show kitchen“ nabídkou. Ochutnáte zde regionální speciality, pokrmy mezinárodní kuchyně a můžete si vybrat i SLIM menu, které sestavují nutriční terapeuti. Zážitek z výborného jídla umocní pestrá nabídka kvalitních vín a destilátů.

Nabízíme Vám i důstojné prostory pro uspořádání různých společenských akcí – romantických svateb, odborných konferencí, firemních i rodinných oslav či team building aktivit. Vyberete si z nabídky vhodných místností a interiér přizpůsobíme Vašim požadavkům.

 

I okolí vás překvapí

Resort je ideálním výchozím bodem pro vycházky, výlety a cyklistiku. Navštívit můžete nedaleké ZOO a safari ve Dvoře Králové, zámek Kuks anebo si můžete vyrazit na túru po hřebenech Krkonoš.

Kontakt:

Tree of Life
Lázeňská 531
507 81 Lázně Bělohrad
Tel.: +420 493 767 000
E-mail: info@treeoflife.cz
web: www.treeoflife.cz

Podobné články