12 Pro

Nebojte se chřipky. S námi se ubráníte proti virům i bakteriím!

 

Nastává nám zimní období, které většinou s sebou nepřináší jen krásnou a zasněženou krajinu, ale bohužel nás také provází dlouhé období smogu a plískanic.

V tomto období na nás číhají zákeřné bakterie, viry a bacily, které si různě mutují, aby na nás mohli každý rok znovu plnou silou zaútočit.

Nebezpečí nákazy na nás číhá doslova všude.

Uzavřené prostory s větším počtem lidí jsou vhodným prostředím pro přenos nákaz. Čím vyšší koncentrace osob v jedné místnosti, tím vyšší je i koncentrace mikroorganismů, které jsou do tohoto prostoru přinášeny každým člověkem. Čím vyšší je koncentrace patogenních mikroorganismů v prostoru, kde se nacházíme, tím vyšší je i riziko, že se nakazíme nějakou nemocí.

Záleží na tom, jak velké infekční dávce původce nemoci jsme vystaveni a jak silný je náš imunitní systém.

Vzduch, který dýcháme v interiérech budov, obsahuje velké množství alergenů a řady nebezpečných cizorodých látek, které jsou uvolňovány z nátěrových hmot, plastů, textilu, nábytku a úklidových a desinfekčních prostředků. Pokud jsou budovy klimatizovány, je jejich vzduch kontaminován bakteriemi a plísněni, které se usazují v jejich vzduchotechnice. Kolonie těchto bakterií a plísně navíc vylučují do vzduchu řadu nebezpečných látek.

Do interiérů budov navíc přirozeně proniká znečistění ovzduší z vnějšího prostředí. To platí zejména pro oblasti jako je Pražský region, Ostravsko a Severní Čechy. Imunitní systém člověka a jeho zdravotní stav ovlivňují negativně i mimořádně malé koncentrace oxidů dusíku, oxidu uhelnatého, aromatických uhlovodíků, přízemního ozónu a dehtů produkované zejména automobilovou dopravou a spalováním fosilních paliv a odpadů. 

Co tedy s tímto závažným problémem udělat?

Bylo by krásné, kdyby všechny budovy byly uvnitř natřeny tímto nátěrem, protože to bychom se už skoro vůbec neměli možnost nakazit od ostatních nějakým virem.

Riziko nákazy však dokážeme eliminovat.

Je důležité, abyste neměli oslabený imunitní systém a dodržovali základní hygienická pravidla. Pak je Váš organismus silný a jen tak na něj nějaký vir neskočí.

Funkční nátěry FN® umožní řešení tohoto problému.

Mít doma příjemný, čistý a zdravý vzduch bez nepříjemných pachů, bez virů, bakterií, plísní a toxinů je již v dnešní době opravdu možné.

Stačí jenom si Váš domov vymalovat naším fotokatalytickým funkčním nátěrem FN®, nasvítit jej UVA světlem a Váš domov se stane čistším a zdravějším.

Jakmile dopadne světlo na natřenou stěnu či strop funkčním nátěrem FN®, ta se zaktivuje a okamžitě začne plnit svou čistící funkci.

Budete mít tak doma zcela vysoce efektivní, bezporuchovou, ekologickou, nehlučnou a ekonomicky úspornou čističku vzduchu!

Co všechno opravdu dokáže:

  • likviduje zápachy a výpary z kuchyně
  • výrazně snižuje usazování mastnoty,
  • likviduje plísňové spory, alergeny, vč. exkrementů roztočů ve vzduchu,
  • odstraňuje i velmi nízké koncentrace alergenů a toxických látek,
  • výrazně snižuje riziko přenosu infekčních chorob.

Jedná se o ekologické řešení – bez chemie, fungující na čistě fyzikálním efektu.

Máte zájem o více informací? Rádi Vám je zodpovíme. Můžete navštívit naše stránky www.fn-nano.com, kde o funkčních nátěrech a o principu fungování dozvíte vše.

Podobné články