13 Pro

Nepouštějte si smog do Vašich domovů!

Vzduch, který dýcháme zejména v zimním období nám ke zdraví rozhodně nijak nepřispívá.

Do našich domovů přirozeně proniká znečistění ovzduší z vnějšího prostředí. To platí zejména pro oblasti jako je Pražský region, Ostravsko a Severní Čechy. Imunitní systém člověka a jeho zdravotní stav ovlivňují negativně i mimořádně malé koncentrace oxidů dusíku, oxidu uhelnatého, aromatických uhlovodíků, přízemního ozónu a dehtů produkované zejména automobilovou dopravou a spalováním fosilních paliv a odpadů. 

Ochraňte si alespoň svůj domov před vším tímto plíživým nebezpečím pomocí našich funkčních nátěrů FN®.

Mít doma příjemný, čistý a zdravý vzduch bez nepříjemných pachů, bez virů, bakterií, plísní a toxinů je již v dnešní době opravdu možné.

Stačí jenom si doma vymalovat naším fotokatalytickým funkčním nátěrem FN®, nasvítit jej UVA světlem a Váš domov se stane čistším a zdravějším.

Jakmile dopadne světlo na natřenou stěnu či strop funkčním nátěrem FN®, ta se zaktivuje a okamžitě začne plnit svou čistící funkci.

Budete mít tak doma zcela vysoce efektivní, bezporuchovou, ekologickou, nehlučnou a ekonomicky úspornou čističku vzduchu!

Co všechno opravdu dokáže:

 

  • likviduje zápachy a výpary z kuchyně,
  • výrazně snižuje usazování mastnoty,
  • likviduje plísňové spory, alergeny, vč. exkrementů roztočů ve vzduchu,
  • odstraňuje i velmi nízké koncentrace alergenů a toxických látek,
  • výrazně snižuje riziko přenosu infekčních chorob.

Jedná se o ekologické řešení – bez chemie, fungující na čistě fyzikálním efektu.

Máte zájem o více informací? Rádi Vám je zodpovíme. Můžete navštívit naše stránky www.fn-nano.com, kde o funkčních nátěrech a o principu fungování dozvíte vše.

 

Podobné články