19 Pro

Kvalitní postele z masivu českého výrobce ECLISSI LOŽNICE

Domníváte se, že masivní postel musí být vždy jen obyčejná? Pro nadcházející rok si firmy ECLISSI LOŽNICE pro Vás připravila několik novinek, které Vás přesvědčí o opaku. První z nich je masivní postel SALERNO, která díky výraznému členění a drážkám na obou čelech postele bude určitě dominantou každé ložnice. Designérům se podařilo vytvořit model, u kterého si můžete být jistí, že ani po čase Vás nepřestane svými tvary okouzlovat. Zvýšenou výškou ložné plochy nabídne příjemné vstávání i vyšším postavám.

Model BENETT má navozovat pocit levitace. Designéři se u této postele z masivu zaměřili na celkový uživatelský komfort, a proto jsou všechny hrany výrazně zaobleny. Skrytá noha, napomáhá tomu, aby jste se o ni při častém vstávání nemohli kopnout. I na této posteli najdete drážky, které mají celou plochu zjemnit, a navíc jí dodávají luxusní vzhled.

Obě postele je možné v ložnici ještě zvýraznit barevnými kombinacemi moderního moření či tónovaných olejů. Barevnou kombinací lze navíc postel dobře sladit se stávajícím nábytkem, podlahou či dekoracemi v ložnici. Zadní části čel u hlavy jsou pohledové a je tak možné obě postele umístit i do prostoru vaší ložnice. Na přání je možné postele vyrobit i bez drážek. Všechny masivní postele této firmy, jsou vybaveny značkovým kováním pro úpravu výšky ložné plochy. Firma nabízí řadu doplňků v podobě nočních stolků, komod, roštů a matrací. Navíc je možné nechat si vyrobit i nábytek podle Vašich představ či návrhu Vašeho bytového architekta.

Více informací o těchto a dalších novinkách ECLISSI naleznete na webu www.eclissi.cz

Podobné články