29 Led

ISOTRA přední výrobce kvalitní stínící techniky

Společnost ISOTRA byla založena v Bolaticích v roce 1992. Název ISOTRA vznikl spojením zkratek ISO od slova „isolation“ jako izolace a TRA jako „trade“ jako obchod neboť počáteční aktivity byly postavené na velkoobchodu s těsněním do oken. Rostoucí poptávka po žaluziích vedla v roce 1993 k rozšíření podnikatelských aktivit ISOTRY nejprve o montáže žaluzií a následně i o jejich výrobu. Neustálá snaha o zdokonalování produktů vedla v roce 1995 zahájení výroby vlastních komponentů k žaluziím a ostatním výrobkům stínicí techniky.

Společnost ISOTRA, to je synonymum pro výrobu interiérových a exteriérových žaluzií, látkových rolet, plisse, japonských stěn, předokenních venkovních rolet, sítí proti hmyzu, markýz, verand, pergol a screenových rolet. Technologickou vyspělost společnosti dokládá vlastnictví několika světových patentů a užitných vzorů pro technická řešení v oblasti stínicí techniky. Technologie, vypracované postupy, vývoj a výzkum řadí společnost ISOTRA mezi přední výrobce stínicí techniky a jednoho z technologických lídrů nejen v České republice.

Kvalita, spolehlivost, péče o zákazníka, výzkum, vývoj, technologie a inovace s ohledem na energetickou úspornost, to jsou základní hodnoty společnosti ISOTRA. Cílem společnosti je vložit zákazníkovi do rukou jasně identifikovatelný výrobek odpovídající kvality a technologické úrovně. ISOTRA a.s. je držitelem certifikátů kvality „ČSN EN ISO 9001-2009“ a „ČSN EN ISO 14001:2005“, zaměstnává přes 470 zaměstnanců a exportuje své výrobky do více než 40 zemí světa.

Více než čtvrt století působení na trhu znamená pro společnost významné jubileum a udává jasný signál našim zákazníkům a obchodním partnerům. ISOTRA, to je záruka inovací, spolehlivosti, odbornosti a tradic v jednom. Již v souvislosti s 20. letým výročím došlo ke změně korporátní komunikace společnosti a grafické podoby loga. Nové logo bylo vytvořeno s maximálním důrazem na čitelnost a jasnou rozpoznatelnost v konkurenčním prostředí. Vznikla nezaměnitelná podoba značky, jejíž červený základ znázorňuje dynamiku, se kterou se společnost ISOTRA již více než čtvrt století rozvíjí.

Hledáte-li spolehlivý systém stínění, jsou výrobky společnosti ISOTRA tou správnou volbou. Vybírat můžete z velmi širokého sortimentu, z velké škály barev a technologií. Pro více informací navštivte webové stránky www.isotra.cz.

Podobné články