07 Úno

CBRE: Dbáme na inspirativní kancelářské pracovní prostředí

 

Jsme realitní poradenská společnost s nejširší nabídkou kanceláří a skladů na trhu. Každoročně získáme několik ocenění v žebříčcích, které hodnotí firmy, zaměstnavatele či obchodní značky. Ve společnosti CBRE dodržujeme zásady, podporujeme charitativní činnosti a ctíme hodnoty RISE (Respekt, Integrita, Služby a Excelence).

Víme, že máme spoustu konkurenčních výhod. Jednou z nich je služba Workplace strategies a soutěž o nejlepší kanceláře v ČR: Zasedačka roku. Minulý rok jsme oznámili finalisty již 4. ročníku.

 

Zasedačka roku a 94 finalistů

Soutěž CBRE Zasedačka roku si klade za cíl ukázat nejzajímavější pracovní prostředí společností v ČR. V dnešních kancelářských prostorech se skrývá řada prvků a detailů, které stojí za to objevovat a ocenit. Soutěž představuje filosofii a hodnoty společností, které vědomě vytváří inspirativní a kreativní pracovního prostředí.

 

Buďte u vyhlášení s námi

Slavnostní vyhlášení soutěže 4. ročníku proběhne v únoru 2018. Hlasování pro veřejnost bylo ukončeno. Vítěz bude znám již 15. února.

V soutěži zasedne odborná porota ve složení Eva Jiřičná, Biljana Weber (Microsoft), Marie Passburg (Skanska), Richard Curran (CBRE), Tomáš Jindříšek (Dark Side), Jiří Tourek (Philips) a Pavel Maurer. Do soutěže se přihlásilo 94 firem. Jmenujme aspoň zlomek z nich: ABB, Notino, Air Bank, Tipsport a další.

Určitě se máme na co těšit. Pokud hledáte inspiraci pro své kanceláře, sledujte příspěvky v magazínu: Finalisté Zasedačky roku v Inspirati.cz nebo na blogucbreproperties.cz.

Workplace strategies nebo velká změna

A třeba se za rok uvidíme u 5. ročníku právě s vaší společností. Ať již vám pomůžeme optimalizací kancelářského konceptu nebo se do zlepšení prostředí pustíte sami.

A pokud přemýšlíte o mnohem větší změně a uvažujete nad stěhováním, podívejte se na oblíbené kancelářské lokality. Tak ať se vám ve vašem pracovním prostředí dobře daří, kolegové i prostory vás inspirují a vy podáváte skvělé výkony.

Společnost CBRE

Podobné články