22 Úno

Skandinávský nábytek – SKANFORT

Slyšeli jsme mnohokrát, že současná nabídka nábytku je stereotypní: dnes je těžké sehnat něco opravdu zajímavého a atraktivního. Nebo že povedené designové kousky jsou zase pro mnohé finančně nepřijatelné. Nám skandinávský či nordický design učaroval. Líbí se nám jeho určitá strohost, někdy namíchaná s ozvěnou retra. Ale přitom umí skvěle vytvořit i moderní městské bydlení. Nepřináší však jen pastvu pro oči, každý kus nábytku také stoprocentně plní svou funkci. Oceňujeme severský, tradičně ohleduplný přístup k výrobě a k použitým materiálům. Oceňujeme tamní úctu k řemeslu, které se často dědí z otce na syna.

Vše začalo před více než rokem. Snažili jsme se objevit skutečný nábytek, který jsme si v té době jen představovali. A měli jsme štěstí. Na velkém veletrhu v Kolíně nad Rýnem jsme objevili nábytek, který jsme hledali. Jeho původ je ve Švédsku a Dánsku. Lidé, kteří ho tvoří, nás také pozvali na návštěvu. Mohli jsme vidět, jak jejich krásné věci vznikají a poznat o těchto zemích výše zmíněné.

Proto jsme otevřeli novou prodejnu SKANFORT a shromáždili do ní výběr netradičního, někdy zcela unikátního nábytku a s ním i hodnoty, které vyznáváme. Věříme, že najdete u nás to, co už nějakou dobu marně hledáte. Že budete s námi sdílet radost z krásy a spolehlivosti představeného nábytku, až se stane součástí vašich domovů. A taky si dáváme záležet, aby se k vaší radosti také připojila spokojenost s úrovní služeb – od okamžiku, kdy vkročíte do naší prodejny až po doručení a bezvadnou instalaci vybraného nábytku u vás.

Chceme vás tímto srdečně pozvat do našeho showroomu, ať se na vlastní oči přesvědčíte, že vše doposud řečené není jen text zobrazený v internetovém prohlížeči.

 

Podobné články