25 Úno

Víly a andělé

Figury víl a andělů v různých velikostech a formách

Lampičky – 18-20cm vysoké figury s různě barevnými vlásky a květinkami, andělé mají buď srdíčko nebo hvězdu, děrované tělíčko slouží jako dekorační osvětlení pokoje či příjemných chvil na terase, miska na čajovou svíčku je součástí.

Sedící víly a andělé – vysoké 18cm držící v rukách misku, taktéž určenou na čajovou svíčku nebo na malé drobnosti např. prstýnky, náušničky…, víly sedí buď na ploše a nebo přes okraj-tyto můžete umístit na vyvýšené poličky či parapet doma i ven.

Stojící víly a andělé – vysoké 28-30cm s různě barevnými vlásky a květy ve vlasech(růže, šípkové růže, kopretiny, pomněnky slunečnice), nebo zdobeny kloboukem, určeny k dekoraci Vašeho domova, terasy či zahrady.

Velcí andělé – výška 38-41cm se zasněnou tváří a zavřenýma očima, jemně barevně glazované s bílými kvítky či s růžovým srdcem,taktéž zkrášlí a zútulní Váš domov, terasu, či zahradu.

Lesní andělé a víly – vysoké 38-41cm opět se zasněnou tváří a zavřenýma očima vždy v přírodních tónech zelené, hnědé, béžové, někdy lehce s bílou.

 

www.keramika-andee.cz

 

Podobné články