16 Bře

Kvalitní povlečení pro krásnou ložnici od SCANquilt

Vybírejte vzory povlečení pro Vaši ložnici na kvalitních materiálech. Od nežehlivého SATÉNU, JERSEY a KREPU, až po hřejivý FLANEL, tradiční DAMAŠEK a oblíbenou HLADKOU BAVLNU. Nepřehlédněte kategorii DESIGN, kde jsme pro Vás připravili výrazné a atraktivní vzory.

SATÉN
SATÉN
144 položek od 1390 Kč
HLADKÁ BAVLNA
HLADKÁ BAVLNA
198 položek od 750 Kč
DESIGN
DESIGN
110 položek od 1390 Kč
JERSEY
JERSEY
40 položek od 1390 Kč
KREP
KREP
64 položek od 850 Kč
FLANEL
FLANEL
22 položek od 1190 Kč
TRENDOVÉ MATERIÁLY
TRENDOVÉ MATERIÁLY
30 položek od 990 Kč
DAMAŠEK
DAMAŠEK
34 položek od 1590 Kč

Povlečení, které nevyžaduje žehlení

Tkaniny, které nevyžadují žehlení, mají nejvyšší schopnost regenerace vláken po vyprání. Jedná se o speciálně upravené bavlněné satény, u nichž se vlákna během praní nepolámou a nepomačkají a které při sušení v závěsu budou hladké. Obdobně se chovají i bavlněné krepy, kde krepovaný efekt zabraňuje pomačkání tkaniny. U bavlněných velmi jemných jersey povlečení je docíleno nemačkavosti splývavým typem úpletu. Trendové polyesterové tkaniny z jemných mikrovláken se také nemačkají a navíc velmi rychle schnou.

 

Povlečení, které se snadno žehlí

Snadného žehlení (easy care) a nižší mačkavosti se u některých textilních materiálů dosahuje příměsí polyesteru. U hladkých saténů samotná atlasová vazba a použité jemné příze snižují mačkavost v porovnání s klasickými plátnovými tkaninami. Při vypnutí po praní a sušení povlečení v závěsu je žehlení snadnější.

… nechte se inspirovat a povlékněte si přesně podle své nálady.

Podobné články